A to na všechny způsoby - kudrnatá, rovná, krátká, dlouhá… fantazii se meze nekladou!

Jestli prahnete po změně účesu a chcete zkusit takový, který je opravdu na 100% trendy, obraťte svoji pozornost k mezinárodní kolekci L'Oréal Professionnel pro podzim a zimu 2017/18. Právě L’Oréal Professionnel patří mezi značky, které mají v této sféře největší vliv.

A jaký je verdikt? Jděte do ofiny, a to ať je typ vašich vlasů jakýkoliv!

#Highlighted
Pro dodání objemu a divokého pohybu vlasů aplikujte Powder-In-Lotion, Wild Stylers, Tecni.ART s texturujícím účinkem prášku a zjemňujícím účinkem mléka. Poté použijte neviditelný suchý šampon Morning After Dust, Tecni.ART.

Tento rozcuchaně hladký look je ideální pro polodlouhé sestříhané vlasy s delší ofinou.

#HotBun
Pokud máte vlasy prostříhané, spíše delší a s delší ofinou, je to účes přesně pro vás. Nejdříve aplikujte pudrový sprej 60’s Babe Savage Panache, Wild Stylers, Tecni.ART pro texturu a dodání objemu. Vytvořte nedbalý drdol a pak účes zafixujte pomocí laku Infinium, L’Oréal Professionnel.

#PerfectDuo
U tohoto účesu nejdříve vyživte kadeře pečující pěnou Spiral Queen, Hollywood Waves, Tecni.ART a vytvarujte je pomocí kartáče do požadovaných vln. Pro fixaci použijte lak Infinium, L’Oréal Professionnel. V případě, že máte vlasy od přírody vlnité, bude pro vás vykouzlení tohoto účesu ještě jednodušší. ;)

Váháte, jaký sestřih je pro vás ten pravý? Zajděte do některého ze salonů L’Oréal Professionnel – jejich seznam najdete zde.

  13:10,  aktualizováno  25. března 2019 17:20