Co patří mezi aktuální novinky mezi účesy? Kadeřníci se shodují: braided bun!

Tento rozcuchaný zapletený drdol je skvělým způsobem, jak vytvořit uvolněný, zdánlivě neupravený look. Délky jsou na jedné straně jednoduše zapleteny a pak zamotány do volného uzlu.Jak na to?


„Do vlhkých vlasů aplikujte krém pro vytvoření vln SIREN WAVES. Než drdol zapletete, dodejte vlasům texturu pomocí SAVAGE PANACHE, 60’s Babe od Tecni.ART. Nastříkejte jej ke kořínkům pro objem a i do délek suchých vlasů – zajistíte tak matný efekt a dlouhotrvající fixaci. Tento účes je vhodný i pro silné vlasy, kterým dodá maximální objem a texturu,“ radí Marek Pátl, stylista Tecni.Art L’Oréal Professionnel.


Pro více informací o produktech klikněte zde


Zaujal vás tento trendy účes, ale nejste si jistá, zda ho sama doma zvládnete? Zajděte do jednoho ze salonů L’Oréal Professionnel – jejich kompletní seznam najdete zde – a nechte si poradit od zdejších profi kadeřníků. Napoprvé vám se stylingem pomohou a příště tento messy drdol zvládnete bez nesnází sama. ;) A co víc! Sdílejte fotku své proměny na Instagramu, a my vám zašleme skvělý dárek! Pro více informací klikněte na thelook.jenprozeny.cz 


  14:42,  aktualizováno  25. března 2019 19:28