Zesvětlované vlasy často ztrácí svůj přirozený lesk. Jak to napravit?

Kromě používání šamponů a kondicionérů přímo určených pro tento typ vlasů, zařaďte do svého arzenálu také speciální stylingové přípravky, které účesu dodají přirozený lesk.

Ty nejlepší najdete mezi produkty značky L’Oréal Professionnel. Společně s tipy na konkrétní vychytávky vám přinášíme také nápady, jak s jejich pomocí upravit účes do požadované podoby.

#GoldenHour
Do vlhkých vlasů naneste Liss & Pump-Up, Dual Stylers, Tecni.ART – ten vaši hřívu uhladí a zároveň dodá objem. Po vyfoukání účes přestříkejte pudrovým sprej 60’s Babe Savage Panache, Wild Stylers, Tecni.ART pro dodání textury a objemu.

#Blondie
Hladké sestříhané mikádo s delší ofinou je hitem č. 1! Nejdříve aplikujte přípravek Volume Architect, Tecni.ART, který dodá plný a nadýchaný objem. Úžasného lesku s anti-frizz efektem docílíte pomocí voskové tyčinky Glow Stick, Tecni.ART. Nanášejte ji ke kořínkům a výsledek bude opravdu stát za to!

#CatEye
Toužíte po účesu, který přímo křičí „francouzský šarm“? Nechte si vlasy decentně sestříhat a účes dolaďte delší ofinou. Abyste zabránila „zplihlosti“ účesu, po umytí dodejte objem pomocí Liss & Pump-Up, Dual Stylers, Tecni.ART - tento přípravek rovněž vaše vlhké vlasy uhladí a dodá lesk. Abyste docílila nedbalého, typického francouzského vzhledu ve stylu „právě jsem se probudila a rovnou vyrazila do městských ulic“, přestříkejte vlasy sprejem Savage Panache a voila, váš pařížský účes je hotov!

Vyzkoušejte některý z těchto ultra trendy účesů! V salonech L’Oréal Professionnel vám kadeřníci poradí s výběrem sestřihu, který vám na 100% sedne! Seznam salonů najdete zde.

  13:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:15