Buďte něžně drsná. Zdá se to jako nemožné spojení? Nikoliv! Nedbalé vlny nebo „Bowie styl“ účesu vám dodají rockový šarm, ale nepotlačí vaši ženskost.

Tyto tipy pocházejí z dílny profesionálních kadeřníků L’Oréal Professionnel a patří mezi hot trendy podzimu a zimy. Takže jestli chcete zazářit na večírcích nové sezóny, přijměte něžný rockový styl za vlastní!

#RockGlam
Do vlhkých vlasů naneste tvarující slaný sprej Beach Waves, Wild Stylers, Tecni.ART pro dodání textury a vytvoření plážových vln. Poté tvarujte sekce vlasů konečky prstů a na závěr použijte fixační sprej proti krepatění Fix Anti-Frizz, Tecni.ART.

#BeautifulLikeBowie
Prvním krokem je vytvoření objemu – toho docílíte pomocí přípravku Powder-In-Lotion, Wild Stylers, Tecni.ART, který dodá jak texturu, tak vlasy vyživí, vykouzlí lesk a zajistí, aby nepůsobily příliš matně a bez života. Dále aplikujte suchý šampon Morning After Dust, Tecni.ART, tím ještě více podpoříte nedbalý dojem.

#BallerineRock
I z polodlouhého mikáda lze vytvořit večerní účes ve formě drdolu. Nejdříve dodejte pramenům texturu pomocí pudrového spreje s ultra suchým efektem 60’s Babe Savage Panache, Wild Stylers, Tecni.ART. Poté objem ještě umocněte dalším produktem - Volume Lift, Tecni.ART - ten je vhodný pro pozvednutí vlasů u kořínků. Následně z vlasů vytvořte uzel a na temeni je výrazně natupírujte.

Základem úspěchu je vždy kvalitní sestřih. Navštivte některý ze Salonů Expert (salony značky L’Oréal Professionnel). Najdete je v každém větším městě v České republice – jejich kompletní seznam s adresami je online zde.

  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:19