Zanechaly tropické teploty, chlorovaná a mořská voda na vašich vlasech viditelné stopy? Nezoufejte, víme, jak škody napravit.

Vhodné produkty


Prvním a zásadním krokem je vhodná a kvalitní péče. Přípravky, které chrání před UV zářením, solí a chlorem, jsou nezbytné. Vyzkoušejte například ty od značky L’Oréal Professionnel.

Soutěž! Nyní máte možnost si o vlasovou kosmetiku L’Oréal Professionnel zasoutěžit. Více se dozvíte na: lp.jenprozeny.cz.

Vyhněte se fénům


Omezte používání fénu na nezbytné minimum. Nechte vlasy přirozeně schnout na vzduchu. Žehličku a kulmu používejte také jen občas a určitě investujte do kvalitního modelu. A nezapomínejte na ochranný sprej. Aplikujte ho pokaždé, když budete vlasy fénem zatěžovat.

Pokrývka hlavy


Pokožka na hlavě se snadno spálí a vlasy v místě podrážděné kůže trpí. Noste klobouky, šátky či kšiltovky. Nejen, že tak ochráníte vlasy, ale také dotáhnete svůj outfit k dokonalosti.

30.července 2018 v 18:00, příspěvek archivován: 26.března 2019 v 12:06

?taken-by=lorealpro 

Vitamíny


Každé ráno si vezměte betakaroten a vitamín B, který omezuje vypadávání vlasů a tvorbu lupů. Také zinek je posílí a zabrání jejich vysušení.

Důkladné mytí


Časté koupání v chlorované nebo slané vodě vaše kadeře hodně zatíží. Žádný večer nevynechejte sprchu a vlasy poctivě myjte šamponem, poté naneste kondicionér nebo masku. Mokré prameny jsou extrémně náchylné na poškození, proto vodu pouze jemně vymačkejte ručníkem.

Návštěva kadeřníka


Nechte si pravidelně zastřihávat konečky a ideálně se i vyhněte domácímu barvení. Produkty v kadeřnictvích jsou kvalitnější než ty z drogerie a déle vydrží, takže svoji hřívu nebudete tak často zatěžovat dobarvováním.

31.července 2018 v 18:00, příspěvek archivován: 26.března 2019 v 12:06

?taken-by=lorealpro

  9:59,  aktualizováno  26. března 2019 12:06