Citlivá pleť je v současnosti mimořádně skloňovaný pojem. Podle nejnovějších průzkumů trápí osm z deseti žen. Nezáleží na věku, ani typu pleti a i u mužů není výjimkou.

S citlivou pokožkou se můžeme narodit, nebo jí postupem času získat. Protože má pokožka poškozenou její přirozenou ochranou bariéru, snadno se do ní dostávají škodlivé látky z vnějšího prostředí a tak způsobují její podráždění.  Nejčastěji se projevuje začervenáním, pnutím, pálením, mohou se objevovat pupínky. Pokožka je suchá, olupuje se a místy můžeme vidět šupinky.  Její majitelky či majitele se prostě necítí „ve své kůži“.  Všechny tyto příznaky jsou velice nepříjemné a je potřeba proti citlivosti pokožky bojovat všemi dostupnými prostředky. 


Řešení přináší Laboratoire Bioderma se Sensibio H20 odličovací micelární vodou! Každé 3 sekundy se na světě prodá jedna micelární voda Sensibio H2O. Ženy ji milují! Dokonale totiž odličuje i tu nejcitlivější pleť.  Sensibio H20 nabídlo citlivé, intolerantní či jednoduše náročné pokožce bezpečnou, šetrnou péči a účinky první čistící a odličovací vody.


Společnost Laboratoire Bioderma jako první na světě objevila jemný princip čištění pleti micelárním roztokem. Produkt s revolučním složením se stal hitem ihned po uvedení na trh a jeho účinky začali využívat i ti nejlepší vizážisté a slavné světové osobnosti. Na micelární vodu Sensibio H2O, obohacenou o čistý extrakt z okurky, nedají dopustit. Důkladně čistí pleť i oči bez nebezpečí podráždění či vzniku alergie a spolehlivě odstraňuje i voděodolný make-up. Díky svému jedinečnému složení, obsahu micelárních molekul, na sebe naváže všechny nečistoty a pohodlně nahradí další  odličovací přípravky. Micely se svým složením blíží biologii kožních buněk, a tak ani tu nejcitlivější pokožku nepodráždí. Po použití je pokožka perfektně čistá, svěží a hydratovaná. Je vhodná i pro pokožku po chemickém peelingu či laserovém zákroku. Bioderma doporučuje na odličování nejprodávanější odličovací tampóny BEL.


Tak proč nedopřát pokožce správnou péči už dnes!Exkluzivně v lékárně. www.bioderma.com/cz


  4:55,  aktualizováno  25. března 2019 20:28