Minulý týden jsme ti slíbili článek o víkendovém workshopu, kde se potkal Ben Cristovao s trojicí mladých talentů, co se nebojí dělat věci #čistěpodlesebe. Dana, Milan a Linda během víkendu předvedli, co naplňuje jejich život, postavili se novým výzvám a užili si mnoho zábavy a ty se teď o nich můžeš dozvědět více.

Malířka Dana studuje grafický design na Střední uměleckoprůmyslové škole v Bechyni a už od mala se věnuje ruční malbě. Nejraději maluje hudební interprety, a to hlavně zpěváky a rapery, ke kterým ji pojí láska k hudbě. Většinou maluje podle fotografické předlohy, ale během víkendu se jí splnil sen a Benův portrét mohla vytvořit svým jedinečným stylem „naživo“. To, že si jde Dana tvrdě za svým cílem a nic ji nezastaví, potvrzuje fakt, že v říjnu bude mít svou první vlastní výstavu v Praze!

https://youtu.be/8DlNNOE_-j4

Oděvní návrhář Milan sice nežije v Čechách, ale jednou by se rád vrátil a navázal na nezapomenutelnou éru Tomáše Bati, kdy byla naše země na vrcholu oděvního průmyslu. Svůj talent rozvíjí studiem oděvního designu v Bournemouthu ve Velké Británii. V navrhování preferuje především pánskou eleganci, kterou si upravuje podle svého vkusu a jak sám říká: „Muž může zůstat řádným mužem i přes to, že na sebe obleče například květované sako.“ Benovi během víkendu ušil krásnou košili inspirovanou jihomoravskými kroji.

https://youtu.be/70IQrrpvZ1o

Bývalá modelka, v současnosti milovnice extrémních sportů – to je Linda, která během workshopového víkendu vyzvala Bena k závodu trasou, kterou sama pomáhala vytvářet a oba tak překonávali fyzické překážky i nástrahy vlastní mysli. Nyní je Linda součástí partičky Barbarian Extreme Team a společně se pravidelně účastní extrémních překážkových závodů jako je například Spartan Race. Stejně jako ve sportu si jde za svým snem i v profesním životě, škola zůstává její hlavní prioritou.

https://youtu.be/z0Lb279IT5w

Jak vidíš, můžeš být přesně tím, čím chceš. Máš svůj sen? Teď je ten pravý čas začít si ho plnit. Jdi si tvrdě za svým cílem a žádné překážky tě nezastaví!

  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 16:55