Bývalá Spice Girl Victoria Beckhamová je na veřejnosti vždy dokonale upravená a outfity má sladěné do nejmenšího detailu. Na očích má černé brýle, ráda kombinuje různé styly a snaží se být za dámu. Teplákovou soupravu u Victorie uvidíte jen v posilovně.
Vzdušné materiály a pastelové barvy nesmí v létě na ulicích chybět. Victoria Beckhamová se nechala inspirovat populárním košilovým střihem a navrhla si letní model ušitý ze zbytků látek ze své dílny.

Victoria ráda nosí modely, které si sama navrhla. Tento outfit například nechala ušít ze zbytků látek, které objevila ve své návrhářské dílně. Miluje pastelové barvy a vzdušné modely.

Vždy elegantní a stylová Victoria Beckhamová.

Velmi ráda také nosí oblečení v pánském stylu. Často na ní můžete vidět kalhotové kostýmy a košile. Na prvním místě je pro návrhářku pohodlí. Vzhledem k častým schůzkám ve městě a přejezdům v taxi, nosí věci, ve kterých se cítí dobře.

V kalhotovém kostýmu si vyrazila i módní ikona Victoria Beckhamová.

Kalhotový kostým je pro ni číslo jedna. V módě se vrací často o desítky let zpět a sáhne i po kusu oblečení, který jakoby se vrátil v čase. Důkazem je košile, která byla in před lety.

Victoria Beckhamová

Černé brýle k Victorii patří dnes již stejně jako k návrhářce Anně Wintour. Beckhamová je ráda nosí, aby byla víc inkognito. Doplňuje jimi každý outfit. Zatímco v minulosti milovala upnuté oblečení, které co nejvíce zvýrazňovalo její křivky, dnes sází na volné oblečení.

Victoria Beckhamová

Nejlépe se Victoria cítí v šedé barvě. Křiklavé barvy nejsou nic pro ni. Outfity ozvláštňuje pouze barevnými doplňky jako jsou kabelky nebo boty. Zde zvolila koženou kabelku ve fialové barvě. Opět jde ale o jemný odstín.

Victoria Beckhamová

Největší divočinou jsou pro Victorii zvířecí vzory. Nefandí pravým kožešinám, takže je nenosí. Zvířecí vzory volí na kabátech i kabelkách. Vždy ale kombinuje dalšími kousky jedné barvy.

Victoria Beckhamová

Beckhamová je královnou kostýmů a pánského stylu oblečení. Dokazuje, že sexy můžete být i v oblečení, které se dřív nosilo jen do kanceláře nebo soudní síně.

Victoria Beckhamová

Vzhledem ke své štíhlé postavě může jednotlivé kusy oblečení na sebe dobře vrstvit a nevypadá jako cibule. Pod jemnou košili oblékne teplý rolák a vyrazí ven i v nepříznivém počasí.

  7:28
Témata: Victoria