Světově nejočekávanější kosmetická vychytávka roku 2018 FOREO UFO (Ur Future Obsession – vaše budoucí posedlost) debutovala na jedné z nejsledovanějších módních událostí roku, New York Fashion Weeku.

Značka FOREO se v rámci týdne módy stala hlavním partnerem nové podzimní/zimní kolekce 2018 z dílny Victorie Beckham.Nadpozemská kosmetická pomůcka UFO všem modelkám v zákulisí poskytla v pouhých 90 sekundách pleťovou péči na lázeňské úrovni. FOREO, jakožto exkluzivní partner péče o pleť této přehlídky, mělo produkt připravený pro příchozí modelky, aby jim mohla být ihned poskytnuta 90 vteřinová šlechtící kúra před tím, než se nalíčené vydají do světel reflektorů.Inovativní přístroj UFO je kombinací světelné LED terapie, kryoterapie, termoterapie a T-Sonic pulzace pro okamžité prostoupení aktivních složek pleťové masky Make My Day od FOREA hlouběji do pokožky. Celý tento proces tak zajistil, aby modelky vkročily na molo s bezchybnou pletí.

„Na světě skutečně není žádné další zařízení, které by zvládlo připravit armádu modelek na jednu z nejočekávanějších show celého New York Fashion Weeku v takto rekordním čase. Běžná pleťová maska může trvat až 20 minut a na takový proces zde opravdu není prostor!” říká o revolučním produktu UFO Paul Peros, CEO společnosti FOREO. „Byl to jeden z nejlepších způsobů, jak představit UFO široké veřejnosti.“ dodává Peros.

Vy si jej budete moci zakoupit od dubna 2018, kdy bude spuštěn maloobchodní prodej tohoto produktu. Již nyní si ti nejnedočkavější z vás však můžou tento nadpozemský zázrak objednat předem na www.foreo.com/ufo za 279 USD.

Že je značka FOREO opravdu jedinečná a originální dokazuje i její limitovaná edice sonických zubních kartáčků His&His, která byla navržena pro páry stejného pohlaví. Snaží se tak vystoupit z řad marketingových kampaní cílených výhradně na tradiční páry. Tato edice si nese heslo „Smile With Pride“, odkazující na světově známý pochod PRIDE pro příznivce LGBT komunity.

  14:07,  aktualizováno  26. března 2019 9:52