Zdůrazněte svoji krásu, podpořte své sebevědomí!

Na klinice Veramedica nabízíme široké spektrum korektivních zákroků a komplexní terapie na zlepšení kvality kůže i pokožky.

Přesným zacílením ošetření na zdůraznění vašich předností, vašeho výrazu a čistých linií tváře dosáhneme významného estetického efektu.
Kombinací tekutého liftingu (aplikace výplní s kyselinou hyaluronovou a botulotoxinu) a liftujících nití vracíme tváři mladistvý výraz. V duchu světového trendu klademe důraz i na pleťové terapie, které sjednotí a osvěží Vaši pleť. Samozřejmostí je dermatologická léčba v případě nepříjemných kožních projevů.

Externí obrázek

Sledujeme světové trendy v estetické dermatologii i anti-aging medicíně. Dlouholeté zkušenosti a dokonalá znalost oboru, ruku v ruce s vysokým estetickým cítěním přední české dermatoložky MUDr. Věry Terzijské a dalšíchnašich lékařů, jsou zárukou Vašeho mládí…
Stačí si vybrat termín konzultace a naši specialisté vyberou ten správný korektivní zákrok přímo pro Vás. Naším cílem je spokojený klient, proto se snažíme o individuální přístup a o omlazení „šité na míru“.

Biologický věk umíme změnit...

Kliniku Veramedica najdete ve Slovanském domě!

Více na www.terzijska.cz

Externí obrázek
  13:55
Témata: Slovanský dům