Tak to tu ještě nebylo! Zapomeňte na všechna tělová mléka, krémy i oleje! Nyní na řadu přicházejí tělové pěny - nový způsob péče, kterou budou vaše smysly i pokožka milovat.

Proč si je ihned zamilujete? Nové tělové pěny mají krémovou texturu, nadýchanou jako šlehačka. Obsahují inovativní aerosolovou technologii, která vytvoří extra lehkou pečující pěnu, která se ihned po nanesení vstřebá do pokožky, avšak bez lepivého a mastného pocitu. Složení pěn je vysoce pečující díky speciální složce - NIVEA Deep Moisture Serum.


„Toto sérum má unikátní složení z pečlivě vybraných složek. Obsahuje hydratační látky, podobné těm v naší pokožce, které kůži dodávají intenzivní vlhkost. Kromě toho obsahuje také lipidy, zabraňující vysoušení až po dobu 48 hodin.“ říká Sabine Schulz, z vědeckých laboratoří NIVEA.Jak unikátní tělové pěny používat?


Pěnu naneste do dlaně a jemně ji rozetřete na pokožku těla. Okamžitě budete cítit, jak mění svoji texturu a na kůži taje. Rychle se do ní vstřebává a nemastí, proto už nemusíte čekat a můžete se ihned oblékat.


OVOCNÁ
Hýčkající tělová pěna divoká malina a bílý čaj (NIVEA, 200 ml, 140 Kč) Voňavá, lehká krémová pěna kombinuje květinově-ovocnou vůni divokých malin a bílého čaje. Ihned po aplikaci roztaje na pokožce. Nezanechává mastný film, okamžitě se vstřebá. Po použití je pokožka svěží, provoněná, hydratovaná, opečovaná a bez pocitu suchosti.


 


SVĚŽÍ
Osvěžující tělová pěna s okurkou a čajem Matcha, (NIVEA, 200 ml,140 Kč) Lehká krémová pěna s bohatou vzdušnou texturou okamžitě pečuje o normální až suchou pokožku. Při styku s pokožkou se okamžitě vstřebává, hydratuje a nelepí. Pečuje a provoní kůži svěží okurkovou vůní s čajem Matcha.


  9:45,  aktualizováno  26. března 2019 10:44