Sexy prsa ve výstřihu nechceme jen do bikin. Chceme je pořád! Poradíme vám, jak na to.

1. Kosmetika

? Masáž dekoltu by měla být naším každodenním rituálem. Zkuste nějaké speciální mléko na dekolt. Dokáže vyhladit nerovnosti, zabrání předčasnému stárnutí kůže a některé sjednotí i její barvu. Alespoň jednou týdně si dopřejme speciální masku s vitaminy a minerály.? Dekolt si zaslouží pravidel­né čištění, jinak zabráníte kůži dýchat a váš výstřih vydáváte napospas předčasnému stárnu­tí. Pro dokonalou očistu pou­-žívejte pravidelně čisticí pleťo­vé mléko nebo vodu (nejlépe proti vráskám), případně gel přímo určený na partie prsou a dekoltu.? Když své poprsí obdaříte třpytem, opticky se zaoblí. Dekolt můžete zvýraznit také pomocí tělového mléka se třpytkami nebo lehkého oleje. Výraznějšího efektu docílíte se třpy­tivým pudrem anebo bronzovou tvářenkou.Tip: K odstranění nečistot vyzkoušejte následující zábal. Nastrouhejte nadrobno dvě jablka a přidejte trochu citronové šťávy, naneste tuto směs na dekolt a přikryjte vlhkým ručníkem. Nechte působit 20 minut a poté dekolt opláchněte studenou vodou.


2. Cvičení

? Na prsní svalstvo jsou ideální kliky. Ty se dají zvládnout i v pohodlí domova. Pokud se necítíte na ‚pánské‘, můžeme začít ‚dámskými‘ (kolena jsou opřená o zem). Nejdůležitější je mít stažený zadeček a bříško. Vzhůru je výdech.

? Další pomocník na super dekolt je malý balonek. Dá se sehnat ve cvičebních potřebách. Postoj je vzpřímený, balonek držíme mezi dlaněmi, lokty tlačíme směrem vzhůru a dlaněmi stlačujeme balonek proti sobě. Chce to výdrž na cca 15 sekund a krátký odpočinek. Opět je důležité stažené bříško a zadeček jako ostatně u všech cviků.Ideální sporty na zvětšení dekoltu a vyrýsování zad:


Plavání    spálíme při něm za hodinu 1500 kJ až 2500 kJ

Tenis       spálíme až 3500 kJ

Squash   spálíme 1500 kJ až 3700 kJ

Kickbox  spálíme až 3700 kJ