Období adventu je ideálním časem pro setkávání se a posezení s přáteli a zároveň jde o dobu vánočních večírků i rodinných sešlostí. Při těchto svátečních příležitostech tedy logicky chcete vypadat co nejlépe. Najednou si uvědomíte, že při všem tom shonu za dárky, blázinci v práci a večerním pečení nemáte absolutně čas zastavit se u svého kadeřníka a navíc má stejně většina salonů plno! Takže co teď?

Radíme nepropadat panice a zamyslet se nad všemi možnými variantami. Ta první je nechat to být a advent zkrátka zvládnout s vlasovým odrostem, se kterým se ale na fotografiích z večírku budete schovávat vzadu. Další možnost je zkusit sáhnout po barvě na vlasy a vlastními silami svou hřívu oživit. Sama ale víte, že tato varianta je hodně riskantní. Může se totiž stát, že netrefíte barevný odstín a rázem situaci ještě tisíckrát zhoršíte. Vážně jsou tohle ale opravdu všechny možné varianty?

Pokud je vaší odpovědí ano, tak jste ještě zřejmě neslyšela o zázraku jménem Magic Retouch od L’Oréal Paris. Zní to až neuvěřitelně, ale tento sprej pro okamžité zakrytí odrostů zachrání zdánlivě neřešitelnou situaci. Tajemstvím tohoto, jak už jeho název napovídá, kouzelného spreje je barevný pigment, který dokonale přilne k vlasu a bezpečně na něm vydrží až do dalšího umytí vlasů šamponem. Díky tomuto dočasnému barevnému spreji tedy dosáhnete zakrytí odrostů či šedin za několik málo vteřin! Magic Retouch rychle zasychá, dodává vlasům jemnou texturu a zjemňuje barevný přechod mezi odrostlou a přírodní barvou.Aplikace je velice jednoduchá a nemusíte se bát, že byste výsledek zkazila! Sprej stačí před použitím protřepat, držet zpříma a můžete začít aplikovat na šedivé vlasy, odrosty nebo nežádoucí kontury ze vzdálenosti cca 10 centimetrů. Na závěr pokožku pro jistotu ještě jemně promněte prsty a vytvořte konečný styling tak, jak jste zvyklá. L’Oréal Paris Magic Retouch lze sehnat hned v několika přirozených odstínech, stačí jen najít ten váš.

Krize je tak zažehnána a vy můžete zářit sebevědomím na každé společenské akci, kterou tyto svátky přinesou!