Nádherná, třpytivá, sametová, luxusní… Taková je vánoční kolekce Marionnaud. Dárky tak krásné, že si je budete chtít nechat.

Marionnaud představuje neobyčejně krásnou vánoční kolekci, díky které to bude mít Ježíšek o hodně snazší. Najdete v ní dárek pro každou ženu i mladou dívku, navíc za ceny tak přívětivé, že mnoho radosti vykouzlíte i s omezeným rozpočtem. Začínají už na 149 korunách.

Externí obrázek

V kolekci vystupují snad všechny aktuální trendy dekorativní kosmetiky: bohaté paletky očních stínů, konturovací sety tvářenek a pudrů, štětce na make-up i nanášení očních stínů… Zkrátka vše, co se na letošní beauty scéně skloňovalo ve všech pádech.

Externí obrázek

Produkty, nad kterými se každé ženě zatají dech

Luxusní obaly kombinují zlato s odstínem burgundy, třpytky a samet. Počkejte, až je uvidíte! Nejspíš vás ale naladí už jejich poetické názvy:

Symfonie barev se jmenuje dvoupatrová make-up paletka, která obsahuje 32 očních stínů, 7 lesků na rty a 5 pudrů! Zní to jako splněný sen? To vše za 399 Kč. V kolekci najdete i Poetickou paletku líčidel v úchvatném sametovém pouzdře (499 Kč) nebo Sadu fantastických štětců a sametové pouzdro s třpytkami (599 Kč). Nejmladší parádnice ocení Make-up paletku Kočička,kazetu ve tvaru zlaté kočky ukrývající jemné barvičky a třpytky (399 Kč).

Externí obrázek

Zkraťte si čekání
Vrcholem limitované vánoční kolekce roku 2019 je Adventní kalendář za neuvěřitelně výhodnou cenu 799 Kč. Obsahuje 24 produktů, které každé ženě pomohou elegantně proplout vánočním shonem. Těšte se na perleťové krémové oční stíny, rozjasňující třpytivý pudr, rtěnku pro okouzlující šťavnaté rty, houbičku na make-up nebo na průhledný gel pro dokonalé obočí. Produkty z kalendáře můžete použít i jako dárky!

Externí obrázek

Nezapomeňte na sebe
Je však třeba upozornit na jedno riziko, kterému se při nakupování dárků z vánoční kolekce Marionnaud asi nevyhnete: Až budete z těchto nádherných, luxusních, a přitom praktických produktů vybírat ten pravý dárek pro své blízké, bude těžké nekoupit si něco i pro sebe. Není ale třeba mít výčitky svědomí. Udělejte si docela malou, třpytivou radost!

Výběr produktů z vánoční kolekce Marionnaud:
Make-up paletka Symfonie barev je nádherná – a dvoupatrová! Obsahuje 32 třpytivých očních stínů, 7 lesků na rty, 5 pudrů… Je to sen! 399 Kč

Externí obrázek

Poetická paletka líčidel v úchvatném sametovém pouzdře. Obsahuje zrcátko, oční stíny, 2 tvářenky, rozjasňovač, oboustranný štěteček a štětec na tvářenku, 499 Kč

Zkosený kabuki štětec a sametové pouzdro. Štětec skvěle kopíruje kontury obličeje a v krásném pouzdře ho klidně můžete nosit v kabelce, 299 Kč

Set pro dokonalé oči obsahuje paletku pěti očních stínů a multifunkční štětec se čtyřmi nástavci, 349 Kč

Skvostná paletka líčidel obsahuje 18 očních stínů, 2 tvářenky a pudr, 399 Kč

Externí obrázek

Sada fantastických štětců a sametové pouzdro s třpytkami, 599 Kč

Externí obrázek

Paletka Nebeská krása zařídí hypnotický pohled, plné rty a kromě tvářenky obsahuje i bronzer, 249 Kč

Okouzlující balzám na rty má narůžovělou barvu a díky vtipnému obalu ho můžete pověsit rovnou na stromeček, 149 Kč

Externí obrázek

Make-up paletka Kočička potěší ty nejmenší parádnice, 399 Kč

Externí obrázek

Adventní kalendář plný kosmetikyza bezkonkurenční cenu, 799 Kč

  13:00