Svátek všech zamilovaných již klepe na dveře. Neváhejte a zapojte se již nyní do velké valentýnské soutěže!

Inspirujte se blogerkou Lucií z blogu www.stylewithoutlimits.cz, která se stala ambasadorkou valentýnského kola soutěže Braun a exkluzivně pro vás sestavila dva wish listy. Inspirujte se a soutěžte!SOUTĚŽTE S BRAUNEM


Soutěžit můžete na stránce mybraunworld.jenprozeny.cz nebo na svém FB / Instagramu, kde pod hashtagem #mybraunworld zasdílejte vaši zamilovanou fotku spolu s odpovědí na otázku: „Jaký je váš tip na valentýnský dárek?”. Jediná podmínka je do seznamu zahrnout epilátor či holící strojek Braun. Vyhrát pak můžete štědré Braun balíčky s epilátorem Braun Silk-Epil 9 a holicím strojkem Braun Series 7 a další ceny. Více informací naleznete na mybraunworld.jenprozeny.cz.WISH LIST PRO NI, aneb co by si přála Lucie od svého miláčka:1. Spodní prádlo a župánky jsou mají slabostí, takže bych se vůbec nezlobila, kdybych dostala nějaký pěkný kousek od Agent Provocateur.

2. Pro člověka jako já, který neustále nosí šaty či sukně, je depilátor nutností. A ten nový Braun Silk-Epil 9 je skvělý a díky širší hlavici pokryje větší plochu.

3. Poslední dobou jsem závislá na fresh juices, takže odšťavňovač je ideálním dárkem. A nebo doživotní nabitou kartičku do Salatérie UGO.

4. Během vánočních prázdnin jsem prospala asi 1000 hodin, takže polštáře se vždycky hodí… pokračování naleznete zde.WISH LIST PRO NĚJ, aneb co by jste mohly koupit své drahé polovičce?5. Ať už chcete tvář bez jediného vousku nebo se pyšníte plnovousem, Braun Series 7 vám skvěle poslouží.

6. Cestování je Vojtův koníček, takže letenka s jakoukoli cílovou destinací je na seznamu přání.

9., 10. Co potřebuje každý gentleman? Dobře padnoucí košili a stylové manžetové knoflíčky… pokračování naleznete zde.


Více o soutěži na mybraunworld.jenprozeny.cz.


*Ať už soutěžíte se svoji fotkou s hashtagem na Instagramu nebo Facebooku, dbejte na to, aby váš profil a příspěvek byl veřejný - tedy viditelný všem.


  12:27,  aktualizováno  25. března 2019 19:07