Oslovili jsme blogerku Lucii z blogu www.stylewithoutlimits.cz, aby nám prozradila, jak se bude letos připravovat na den Sv. Valentýna. Jste zvědavé, co si obleče, jak se nalíčí a jak si poradí s přípravami Lucky přítel? 

„Pomalu, ale jistě se blíží svátek zamilovaných, Valentýn. Je neuvěřitelné, jak rychle ten čas utíká. Přijde mi, že jsem nedávno slavila 21. narozeniny a teď už mám čtvrt století. :-) No co se dá dělat. Pokud svátek sv. Valentýna slavíte, mám pro vás pár tipů, jak se něj připravit. A pokud ne, věřím, že se vám tyto tipy budou také hodit.”1) ŠATY


„Tak jak to u mě vypadá, když se připravuji na schůzku? No v první řadě se snažím vybrat vhodné oblečení. Podpatky jsou vždycky dobrý nápad (tedy pokud není váš přítel menší a vy vedle něho s podpatky vypadáte jako empire state building).”
2) KRÁSNÉ NOHY


„I ty nejkrásnější šaty budou vypadat strašně, pokud vám zpoza nich budou koukat nohy zarostlé jak prales (omlouvám se všem dívkám, které jsou rády přírodní, ale já si na to nehraju). Mě se skvěle osvědčil Braun Silk-Épil 9. má větší hlavici, takže pokryje víc místa.”
3) MAKEUP & VLASY


„Nikdy jsem moc nechápala ty, které vypadaly s make-upem jako úplně někdo jiný. Ano, make-up vám má pomoci zakrýt nedostatky, ale neměl by vám zakrýt celý obličej. Ale každý má svůj styl a já mu ho neberu.”
5) PŘÍTEL


„No a aby to nebylo jen o mě, mrkněte se, jak se připravuje přítel Vojta. Ten stejně jako začne výběrem oblečení. Ale rozhodně mu to netrvá jako mě 3 hodiny. Jen 2,5. :-) No jo, i chlapi jsou marnivý. A i Vojta použije holící strojek od Braunu. Nepoužívá ho jako já na nohy (díky bohu), ale na svoje strniště.”
SOUTĚŽTE S BRAUNEM


Kompletní přípravy blogerky naleznete zde. A pokud si s Luckou chcete zasoutěžit o produkty Braun i VY, stačí, abyste napsali svůj tip na valentýnský dárek, doplňte ho o hezkou fotečku a to vše nahrajte na mybraunworld.jenprozeny.cz nebo na svůj Facebook či Instagram pod hashtag #mybraunworld. Vyhrát pak můžete štědré Braun balíčky s epilátorem Braun Silk-Epil 9 a holicím strojkem Braun Series 7 a další ceny. Více informací naleznete na mybraunworld.jenprozeny.cz.


  5:19,  aktualizováno  25. března 2019 19:09