Horké počasí doslova láká k nošení šatů, tílek, velkých výstřihů, topů bez ramínek a dalších super módních kousků, pod které se leckdy podprsenka moc nehodí. A co to zkusit bez ní?

Ne, nezbláznili jsme se, chodit bez podprsenky je totiž dost cool! Třeba takové Francouzky tenhle pohodlný trend praktikují už několik let, ale letos mu na chuť přišla už nejedna světová celebrita a teď se dostává k nám. Buďte odvážné a vyrazte bez podprsenky. Proč je to tak skvělé? Tady máte 5 důvodů, které vás donutí aspoň čas od času odhodit podprsenku.

Pocit svobody


Co si budeme povídat, podprsenka je sice fajn, ale která z vás ji třeba doma nosí dobrovolně? Tu radost ze sundání podprsenky, když po dlouhém dni přijdete zpět domů, si budete užívat celý den. Ten svobodný pocit je prostě nenahraditelný, tak si ho dopřejte i před dveřmi svého domova. Říkáme si, že možná právě proto jsou Francouzky tak svobodomyslné.

Pryč s potem


Léto je skvělé, ale přece jen má i některá drobná negativa, jako třeba pocení. Když vyrazíte bez podprsenky, tak se podprsní pot prostě jen tak vypaří, místo aby se vsáknul do podprsenky a provázel vás celý den. To už možná stojí za popřemýšlení o BraFree dni, že?

  17:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:28