Do deště jedině stylově!


O technologii.


Technologie Blunt byla vynalezena na přelomu tisíciletí konstruktérem z Nového Zélandu - inženýrem Greigem Brebnerem.Jednoho dne, když vyšel do špičky velkoměsta z londýnské kanceláře, tak slabě začalo pršet. Překvapivě jemný déšť se proměnil ve skutečný liják a obrátil naruby deštník kolemjdoucímu, který hrotem konstrukce málem poranil oko vysokému Novozelánďanovi. Greig si uvědomil, že se něco musí změnit, protože konstrukce deštníku zůstává beze změny už téměř sto let. Neváhal a pustil se do vývoje nové  technologie. Aby byly deštníky bezpečné  nejen pro majitele, ale i kolemjdoucí, když silný déšť s větrem znepříjemňují cestu městem.Výsledkem byl tzv. Systém radiálního zatížení (Radial Tensioning System, RTS), který je nedílnou součástí unikátní technologie BLUNT.


Tento systém umožňuje rozložení síly větru po celém povrchu deštníku.  Tento Nový design zajišťuje deštníku pevnou aerodynamickou konstrukci, která je schopna odolat těm nejdrsnějším klimatickým podmínkám.Tkanina, která se používá  na výrobu pláště je z polyesteru Quick Dry, a je tak  zcela vodotěsný a velmi rychle usychá.BLUNT XS_METRO


Je pevný, spolehlivý a zároveň má kompaktní velikost.
BLUNT  MINI


Mini deštník BLUNT ™ má vysokou pevnost díky technologii BLUNT ™ RTS Lite
BLUNT MINI+


Designerský deštník BLUNT ™ má neuvěřitelnou pevnost díky moderní technologii BLUNT ™ RTS Lite

• 3M reflexní funkce

• Barevná rukojeť a špičky
BLUNT LITE


Odlehčený deštník, střední velikosti, přijde vhod pokud hmotnost hraje klíčovou roli.
BLUNT LITE +


Odlehčený deštník se systemém rychlého osychání. Maximální ochrana před sluncem.

• Vodu odpuzující povlak e-dry ™

• Povrch BluntScreen ™ blokuje více než 99% ultrafialového záření

• Protiskluzová rukojeť s páskem pro přenos
BLUNT CLASSIC


BLUNT Classic - je univerzální deštník Blunt s vynikajícími vlastnostmi.
BLUNT XL


Deštník BLUNT XL Vás nenechá lhostejným a podíváte se novým pohledem na velké deštníky.
BLUNT GOLF_G1


Deštník GOLF_G1 rozpracován nejen pro milovníky velkých deštníků, ale i pro golfisty, kteří chtějí hrát za všech povětrnostních podmínek. Má vysokou pevnost, díky technologii BLUNT ™ RTS.
BLUNT GOLF_G2


Největší deštník série GOLF rozpracován TM BLUNT, má nejvyšší pevnost, díky technologii BLUNT ™ RTS. Tento deštník vydrží nejhorší povětrnostní podmínky, takže milovníci procházek v teplém dešti, se nemusejí obávat, že zmoknou.
Blunt Sleeve


Speciálně navržené pouzdro Blunt Sleeve pro každý deštník Blunt, abyste deštník nikdy neztratili.

Pouzdro má na konci speciální vypouštěcí otvor, horní větrání se síťovinou pro sušení deštníků a šňůru v horní části. Díky nastavitelnému popruhu, můžete deštník pohodlně zavěsit na rameno a Vaše ruce zůstanou volné.

Pouzdro  se vyrábí v černé barvě, váží 100 g  a rozměry je uzpůsoben na jednotlivé druhy deštníků (Mini, Lite, Classic, XL),  tak, aby seděl přesně.  5:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:08