Při výběru účesu slyšíte mnoho rad ze všech stran. Výsledek je vždy vaše rozhodnutí!

Typ vlasů výrazně rozhoduje o tom, jaký účes byste měla zvolit:


Jemné

Ženy s jemnými vlasy ví, že pracně vytvořený účes u nich dlouho nevydrží. Vlasům chybí síla, takže ztrácejí objem a doslova se lepí k hlavě. Bohužel mají také tendenci se rychleji mastit. Radou číslo jedna je, nemít vlasy dlouhé po zadek, přehnaně dlouhé vlasy budou vypadat řídce. Ideální je kratší střih, mikádo nebo sestříhané účesy, které budou vypadat objemněji. Super tip je ofina nebo asymetrie.


Řídké

V první řadě je nejdůležitější dbát na to, abyste si vlasy neničili a nepodporovali jejich vypadávání. Dopřejte jim tu nejlepší výživu a péči. Při výběru účesu se zaměřte na kratší varianty, které jsou rafinovaně sestříhané a vytváření objem.


Těžké

Může se zdát, že majitelky tohoto typu vlasů žádné problémy nemají - omyl. Vlasy se jim doslova táhnou dolů a působí zplihle. Tady se doporučují středně dlouhé nebo dlouhé střihy. Pokud je necháte kvalitně prostříhat (odlehčit) budete za hvězdu.


Kudrnaté

Vlnité vlasy jsou snem mnoha žen a jsou stále v kurzu. Klučičí setřih nebude vypadat příliš dobře, tedy pokud nepreferujete květák na hlavě. Vlnitým kráskám se také nedoporučuje ofina. Ideální jsou středně dlouhé až dlouhé vlasy, které mají velkou variabilitu účesů.


  12:17,  aktualizováno  25. března 2019 20:12