Začíná festivalová sezona plná akcí pod širým nebem!

A to je perfektní příležitost obléknout rozevlátou tuniku nebo maxišaty v boho stylu. Přemýšlíte o doplňcích? Zapleťte vlasy! Copy a copánky váš letní look skvěle podtrhnou a sluší všem. Etno účes díky šikovným rukám ambasadorky L’Oréal Professionnel Petry Měchurové vyzkoušela i herečka Veronika Arichteva. Inspirujte se!Hvězda kampaně PARTY TIME Veronika Arichteva:


Tahle sympatická herečka se objevila v seriálech, jako je Vyprávěj nebo První republika. Kromě toho ji můžete vidět v divadelních představeních. A pokud se chcete pobavit, mrkněte na OneTV.cz, kde tvoří společně s herečkou Nikol Štíbrovou a zpěvačkou Martinou Pártlovou trio 3v1.A jak se Veronika v novém účesu cítila?


„Byla jsem moc spokojená. Petra má skvělé nápady, a nejenže ve svém oboru patří k těm nejlepším, ale také je i moc milá. Pro mne skvělá inspirace. Hodlám ty copánky s barevnými proužky nosit celé léto!“Kadeřnice a majitelka Salonu Petra Měchurová, ambasadorka značky L’Oréal Professionnel radí:


„Zapletené vlasy jsou stále trendy! Už několikátou sezonu vládnou letním účesům copánky a různě zapletené vlasy. A to nejenom na těch dlouhých! Vyzkoušejte různé druhy zapletených copů i na mikádu a krátkých vlasech. Nyní neplatí žádná pravidla, plést můžete z různých směrů, na vrchu hlavy nebo jen po jedné straně, a když přidáte doplňky do vlasů, budete za hvězdu festivalu!“
A jaké jsou nejžhavější vlasové trendy sezony?


Tuto sezonu se vlasy stávají skutečným módním doplňkem! Mezi účesy nechybí vlny, drdoly, copy ani trendy moderní shag na mnoho způsobů. Aby vaše vlasy byly dokonalé, použijte produkty značky L’Oréal Professionnel. Balíček produktů na míru vašim vlasům můžete vyhrát právě teď! Stačí se zaregistrovat se na partytime.jenprozeny.cz.  5:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:48