Zabalit kosmetiku na prázdniny bývá náročnější než sbalit kufr s oblečením! S naším návodem na nic nezapomenete.

Do odjezdu na dovolenou zbývá už jenom pár hodin. Na řadu přichází balení kosmetického kufříku. Které produkty budete skutečně potře­bovat a bez kterých se obejdete? Připravili jsme pro vás návod... Zkuste si tedy doma produkty rozdělit podle něj.Základem kosmetické tašky jsou kré­my na opalování a mléka, která pečují o pokožku po slunění. Sluneční záření je pro lidský organismus nezbytné. Podporuje tvorbu vitaminu D a kromě toho pozitivně ov­livňuje také naši psychiku. Po celou dobu pobytu na slunci ale chraňte obličej i tělo opalovacími přípravky. Mys­lete na to, že kůže nezapomíná a jednotlivé dávky UV záření se během života sčítají.Na dovolené se chcete dobře cítit a také dob­ře vypadat... Boj celulitidě jste sice vyhlásila už na jaře, ale protože budete mít na dovolené daleko víc času než doma, zařadili jsme do seznamu i gely proti celulitidě a masážní pomůcky. Jste zvyklá líčit se i u vody? Pak si tedy s sebou určitě přibalte gel na řasy od Dermacolu, který skvě­le fixuje vaši řasenku, a vy se tak můžete bez problémů potápět...Jistě oceníte také pomocníky pro vaši manikúru a pedikúru. A jako bonus jsme vám ‚přibalili‘ kamarády pro usnutí: balzám a bylinnou směs.


RÁNO

Vaše tělo bude pod drobnohledem!  Proto ho řádně připravte! Peeling a masáž ve sprše zjemní a prokrví pokožku, přípravky na celulitidu poté lépe fungují. Půl hodiny před sluněním se nakrémujte!


1. ranní probuzení

Pro ranní sprchu jsou nezbytné zvláčňující sprchové gely a peelingy. Masáž provádějte lufou nebo mopem.2. dokonalé křivky

Po peelingu a masáži se důležité složky krémů a gelů na celulitidu dostanou tam, kam mají. Proniknou do těch správných vrstev kůže.


3. preventivní opatření

Třicet minut před začátkem slunění povinně naneste na obličej a tělo ochranné opalovací přípravky.


  8:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:35