Jestli potřebujete shodit, nejdřív se dobře rozhlédněte po svém bytě. Proč? Víme.

Jíte samé zdravé pochoutky, pravidelně se potíte v posilovně – takže jak je možné, že už skoro nedopnete košili a džíny vám obepínají zadek pořád těsněji? V kuchyni na vaši štíhlou linii nejspíš číhá skrytý nepřítel. Už jen samotná barva ubrusu nebo hudba, kterou při jídle posloucháte, ovlivní, jestli dostanete chuť nezřízeně se obědem přejíst, nebo vám z něj zbude ještě porce na odpolední svačinu. Víme, jaké věci z vašeho okolí vám spouštějí kručení v břiše a jak je změníte, aby pracovaly ve váš štíhlý prospěch!Červený ubrus a talíře


Nástraha: Víte, proč se červená tak často objevuje na cedulích fast foodů nebo v interiérech restaurací? Pohled na rudou barvu okamžitě spouští tvorbu slin a nutí vás nejlépe hned něco dobrého slupnout – červená totiž jako výstražná barva tělu připomíná, aby nezapomnělo na zásadní nebezpečí, jakým může být třeba smrt hlady. Proto vás stále přepadá ukrutná chuť naládovat se k prasknutí, když si v kuchyni pořídíte rudé prostírání, červený závěs nebo si touhle barvou vymalujete stěnu u sporáku.


Náprava: Pokud vás často v kuchyni honí mlsná, raději si jídelnu vymalujte v chladných barvách. Odstíny zelené a modré vám zklidní nervový systém a tím i zpomalí vaše jídelní tempo.


  12:00,  aktualizováno  25. března 2019 16:45