Módní blogerka Markéta Bártová si na must-have výstřelky moc nepotrpí a než některou z novinek pustí do svého šatníku, podrobí ji přísnému kritériu zvanému „Můj osobní styl“. Co si ale zamilovala tuto sezónu a - vsadíme se o co chcete – co si zamilujete i vy?

„Většinou mně strašně dlouho trvá, než mi nějaký trend přiroste k srdci. A zároveň se také snažím nebýt aktuálními trendy slepě ovlivněna. Ale asi není v mých silách být vůči nim zcela imunní. Pokud bych tedy měla vypíchnout, které jarní a letní trendy mi padly do oka a které si mě v posledních týdnech získaly bez přílišného přemlouvání, byly by to řetízky s přívěšky, proutěné kabelky a komplety,“ svěřuje se Markéta.Top jarní a letní módní trendy podle Markétky Bártové

Komplety
Zajímavé komplety, neboli co-ords, najdete teď ve většině řetězců, ale na několik podobných jsem narazila i v second-handech. Geniální je, že co-ords vypadají parádně jak dohromady, tak i odděleně jako samostatné sako nebo kalhoty.

Proutěné kabelky
Minulý rok mě ono šílenství košíků a ratanových kabelek minulo velikým vypleteným obloukem, letos ale hltám každý takový kousek, na který narazím.

Vrstvení zlatých řetízků s přívěsky
Své outfity vždy ráda doladím nějakými šperky. V poslední době mě nejvíc baví vrstvení zlatých šperků a nejvíce řetízků s přívěsky o různých délkách. Myslím, že třeba i jednoduchý model skvěle oživí a dodají mu na zajímavosti a eleganci. Trojice řetízků na fotkách je od šperkařské značky Tous, stejně jako hodinky a náramky. Mám z nich upřímnou radost, jelikož vím, že se mnou určitě vydrží několik sezón!Zaujal vás trend vrstvení šperků a také ráda oživíte své looky tímto nenásilným a vkusným způsobem? Zapojte se do soutěže o šperky značky Tous na mytous.jenprozeny.cz.

  15:01,  aktualizováno  26. března 2019 10:52