Metalické, třpytivé, matné, bílé…. Naštěstí nám módní diktát nechal poměrně slušný výběr. Najde si mezi nimi každá z nás, dračice, podnikatelka, romantička, studentka i zralá žena. A jaké barvy tedy zvolit? In jsou metalické, matné i se třpytkami, jemné odstíny i výrazné barvy.

Na přehlídkách Giorgio Armani měly modelky nehtíky nalakované metalickým tmavě zeleným lakem. Bát se nemusíte ani modré barvy, na letní dovolenou plnou slunce a moře je ideální. Vypadá skvěle k džínám i květovaným šatům a různé odstíny modrých laků najdete u levnějších kosmetických značek i u těch luxusních.

Třpytivé skryjí nedokonalosti

Třpytky stále nevyšly z módy, blýskavé nehty nebo zdobené třpytivými kamínky jsou na přehlídkách k vidění i tuto sezónu a navíc je to skvělé řešení pro rychlou manikúru. Nehty vypadají upraveně a třpytky skryjí i drobné nedokonalosti.

Bílý lak na nehty, Yves Saint Laurent

Bílá pro dokonalé nehty

Novým trendem se mohou stát nehty nalakované na bílo. Bílá vždy evokuje čistotu, jemnost, zdraví…. ale je také dost výrazná, proto volte tuto barvu pro nehty kratší délky a dokonale upravené.

Červená jako korály

Pokud máte ráda klasiku, jakou bezesporu je červený lak, letos je správnou volbou korálový odstín. 

Perleťovými laky v odstínu nude nikdy nic nezkazíte, vypadají skvěle v jakémkoli ročním období a v každém věku.

Témata: Giorgio Armani