Britové, Španělé, Dánové, Italové... Ti všichni „frčí” na slevových kódech. Tato novinka se stala po pár měsících hitem v online nakupování.

Díky této „vychytávce” vám totiž neunikne žádná akční nabídka na vaše oblíbené produkty – od módních doplňků, přes elektronické lahůdky až po hračky pro vaše zvířecí mazlíčky.     


Co je třeba udělat, abyste získali slevový kód? Stačí navštívit pouze webové stránky, které tuto novinku nabízejí. Nabízené slevy jsou tedy určeny všem, kdo nakupují přes internet.


Jak slevové kódy fungují

Tyto portály jsou naplněny slevovými kódy a kupóny jednotlivých internetových obchodů. Představují tedy takové „shromaždiště slev” většiny větších obchodů, které v ČR existují. Najdete zde několik druhů kupónů.1) kupóny s procentovou slevou, která je poskytována na určité produkty v široké nabídce e-shopů (např. 30 %, 40 % apod.) – tento typ slev je nejčastějí2) kupóny s vyznačenou konkrétní částkou (100 Kč, 200 Kč atd.) vázanou též k určitému internetovému obchodu3) sleva získaná v podobě kupónu na bezplatnou dopravu či dárek„Praktická aplikace slevových kódů je velmi jednoduchá. Například na stránkách www.slevovekody.com získáte kód, který okopírujete a vložíte do objednávky. To je v podstatě všechno.  Některé slevy dokonce ani nevyžadují použití kupónu, již pouhé kliknutí na odkaz vás přenese na stránku plnou zajímavých slev,” vysvětluje Maria Molenda z portálu Slevovekody.com.


Slevové kódy lepší než slevové portály

Oproti slevovým portálům, které už mají nejlepší časy za sebou, nabízí slevové kódy mnohem širší sortiment zboží. Proto si zde najde úplně každý svou vlastní slevu, po které momentálně touží. Stačí jen zadat vyhledávání podle kategorií, například „Nejlevnější elektro” či „Obměňte svůj šatník”. Pro lepší přehlednost nechybí ani kolonky „Top 15 kódů”, „Nejlepší akce” a „Nejnovější slevy”.„Jakékoliv slevy si můžete vyhledat podle vašeho přání přímo ve vyhledávači, který se nachází v horní části obrazovky. Vyhledávač vám najde naprosto cokoliv – od parfémů, přes televize, brýle až po šperky. Zkrátka vše, na co si jen vzpomenete. Slevové portály bohužel nabízejí jen určité množství a druhy zboží, máte u nich velmi omezený výběr,” zmiňuje odbornice.


Žádné zdlouhavé registrace

Další výhodou slevových kódů je skutečnost, že se nemusíte nikde registrovat, jak se děje na slevových portálech. Zároveň ani nemusíte nic tisknout a následně uplatňovat slevu u poskytovatele zboží či služby. Jednotlivé kódy jsou vždy spojené s konkrétním internetovým obchodem a nabízeným zbožím a službami. Ve výsledku zde můžete najít slevové kódy prakticky na všechno, počínaje módou, přes kosmetiku, elektroniku, sport apod.


  12:22,  aktualizováno  31. března 2019 13:24