V uplynulých sezónách se to jen hemžilo matnými rtěnkami. S jarem ale přichází chuť na vše nové, svěží a… lesklé!

A mluvíme o rtěnkách, samozřejmě. ;) Nebojte se do své beauty sbírky přidat lesky a zářivé tekuté rtěnky. Jaká je jejich největší výhoda? Výrazně prozáří obličej a přitáhnou pozornost ke rtům, což se hodí především ve dnech, kdy jsou vaše oči unavené z nedostatku spánku nebo věčného koukání do obrazovky počítače. A když zvolíte rtěnku ve výrazné barvě, ať už červené nebo vínové, budou vaše ústa lapat pozornost ještě „svědomitěji“.

Náš tip: Vyzkoušejte novinku od značky Lancôme, tekutou rtěnku L’Absolu Lacquer. Její textura je nejen příjemná a hydratační, ale můžete upravit i intenzitu odstínu tak, že produkt navrstvíte podle preferencí. A další velké plus? Vydrží opravdu neskutečně dlouho!Přemluvili jsem vás? Jestli ještě stále váháte, zda si letošní jaro prozářit, nepropásněte možnost vyzkoušet L’Absolu Lacquer zdarma. Zapojte se do soutěže na yours.jenprozeny.cz a vyhrajte tuto rtěnku v odstínu dle svého výběru.

P.S.: L’Absolu Lacquer si oblíbily i blogerky Kristýna a Kateřina. Jaké odstíny mají nejraději se dozvíte v jejich článcích zde  a zde. 

  14:17,  aktualizováno  26. března 2019 10:44