Přivítejte jaro s novým make-up hitem"Blushadow", který milují i hollywoodské hvězdy. Jedná se o spojení očních stínů a tvářenky. Jak na to?

Je to jednoduché a snadné! Vůbec k tomuto looku nebudete potřebovat oční stíny. Prim zde totiž hraje růžová tvářenka, kterou budete mít nejenom na líčkách, ale také na očích. Jeho průkopnicí je  slavná americká vizážistka Jillian Dempsey, oblíbily si ho například Kirsten Dunst nebo Jennifer Aniston. Na červeném koberci Met Gala s ním zazářila také herečka Emilia Clarke.

Jak na to?


Způsobů, jak „Blushadow“ nosit je několik. Nejprve si namalujte líčka, jako vždycky. Místo očních stínů použijte stejnou tvářenku. Pak tyto dvě oblasti s pomocí menšího stínovacího štětce zkuste propojit tak, aby tvořily jednu barevnou plochu. Pokud použijete mastná líčidla, která vypadají přirozeněji, zapracujte je do tváře prsty.

Jestliže je toto líčení pro vás příliš extravagantní, skvěle budete také vypadat, když budete mít tváře i barvu na očích v jednom odstínu. Výborně k tomu ladí výrazná rtěnka - opět by měla barevně ladit s tvářenkou a očima, ale může být o hodně výraznější. Vždy dbejte na to, aby byla barevnost tón v tónu.