Mějte svoje rty jako šperk - nepřehlédnutelné a zářivé. Víme, jak vám to bude na jaře ve výrazném odstínu rtěnky slušet!

Zářivá rtěnka je přesně to, co okamžitě rozjasní celý vzhled. Na přehlídce jaro-léto 2019 bylo toto líčení stěžejní u modelek značky Chanel. Jak na to?

Nádherná, bezchybná a zářivá pleť – to je u tohoto looku základ. Po vyčištění pleti na ni aplikujte pleťový mist ve spreji, lépe připraví pleť na další kroky péče. Pak do pleti vetřete několik kapek hyaluronového séra, který kůži vyhladí, dodá ji hydrataci a vypne ji. Po séru přijde na řadu krém a oční krém. Obojí nechejte aspoň deset minut vstřebat do pleti, teprve pak začněte s líčením.

Pleť sjednoťte tekutým rozjasňujícím make-upem. Kruhy pod očima a nedokonalosti zakamuflujte rozjasňujícím korektorem. Tváře jemně zvýrazněte růžovou tvářenkou a nad lícní kosti aplikujte tekutý rozjasňovač – pleť bude působit šťavnatě a svěže.

Na oční víčka aplikujte jemně hnědý oční stín s obsahem perleti a řasy pročešte černou řasenkou. Tužkou na obočí zvýrazněte obočí a kartáčkem ho pročešte směrem nahoru.

Nakonec na řadu přicházejí rty. Zářivě růžová barva je nádherná a hodí se pro jarní období. Barva by měla být sytá, buď s krémovou nebo matnou texturou. V tomto případě na rty nepoužívejte rtěnky s leskem, ani lesky na rty. Barva tak lépe vynikne a nebude působit uměle. Obrys rtů vykreslete konturovací tužkou v barvě rtěnky a plochu rtů vymalujte štětečkem na rty.

  12:00,  aktualizováno  31. března 16:42