Popusťte uzdu fantazii a vykouzlete cool outfity, které k vám na letních koncertech přitáhnou pozornost.

Heslo, kterého je třeba se při vymýšlení looku na hudební festival držet, vždy bylo, je a bude: Nevaž se, odvaž se! Nechte svoji kreativitu otáčet se na plné obrátky, kombinujte kousky, které vám po zbytek roku leží v šatníku, nebojte se barev, rozmanitých vzorů a kvanta doplňků. Vše je dovoleno! Protože kdy jindy si užít pořádný fashion úlet, než na koncertech oblíbených kapel, s kamarádkami po boku a pohodovou atmosférou všude kolem! Pohrajte si s módou, líčením i vlasovým stylingem.


Top inspiraci jsme objevili na blogu World Needs Blondes. Míše a Kristýně se podařilo vytvořit looky, které by obstály i v drsné konkurenci na Coachelle! Jejich outfit, make-up a účes jsou absolutně perfektní a zároveň působí pohodově, mladistvě a kreativně! Přesně tak, jak by festivalový look vyznívat měl.A jak ke kombinování festivalových outfitů Míša a Kristýna přistupují?


„Můžete si hrát a nic neřešit, hlavně ať je vám pohodlně, nejste upjatí, uškrcení a naškrobení. Kombinujte nekombinovatelné, noste nenositelné, naprosté šílenosti! Kupte si s kamarádkami tu největší bizarnost jen tak pro srandu a na společnou památku.“

Důležitým komponentem jejich looků je vlasový styling. Jak ho docílit?


„Jako první doporučujeme po umytí nastříkat do vlasů sea salt sprej - my použily Beach Waves od L´Oréal Professionnel. Některé prameny pak ledabyle navlňte žehličkou - každý pramen jiným směrem - a z pár pramínků zapleťte malé copánky, to dodá účesů ten pravý divošský look. Nakonec celý účes pořádně rozcuchejte a přidejte mu texturu pomocí pudrového spreje, který ho zafixuje a vlasy zmatní,“ radí World Needs Blondes.
Chcete svůj festivalový look dozdobit podobným účesem jako blogerky Míša a Kristýna? Zapojte se do soutěže na partytime.jenprozeny.cz a vyhrajte produkty, které k jeho vytvoření potřebujete.Netroufáte si na podobný styling? Nechte si poradit od profi kadeřníka. Ty nejlepší najdete zde


  8:18,  aktualizováno  25. března 2019 18:52