Šikovných kosmetických rad existuje spousta, jenže v koupelně většinou nemáte na velké experimentování čas? Těchto pár rychlých triků se vám ale vyplatí zkusit! Pojistí vám sexy pleť a zářivou hřívu, i když už vám na žádnoezbyde čas.

1. „Chcete-li mít kolem očí nádherně dlouhé a plné vějíře řas, nechte řasenku po prvním nanesení úplně zaschnout a pak ještě jednou překartáčujte vnější okraj horních řas.“2. Tělové mléko nanášejte, až když se navoníte parfémem. Mazání uzamkne v pokožce vůni, takže vás bude provázet od rána až do večera.3. Když si chcete vytvořit na hlavě přirozené vlny a ne ovčí kudrny, natočte prameny na široký válec kulmy a konečky nechte volné. Pak pomalu sjíždějte kulmou nahoru a dolů. Pohyb žhavého želízka zabrání, aby vám sálající teplo zafixovalo prameny v nepřirozených spirálách. Nakonec hřívu pročešte kartáčem.4. Když vnitřní hrany oka vymalujete béžovou linkou, v okamžiku vytvoříte iluzi, že máte obří kukadla jak zrcadla. Světlá barva v koutcích oči opticky víc otevře.5. Nikdy slepě nenásledujte nové trendy, pokud se v nich necítíte příjemně. Vždy pátrejte spíš po tom, co vám sluší, co se hodí k tvaru vašeho obličeje nebo k typu vlasů a hlavně co vás opravdu vystihuje!6. Chcete-li vytvořit iluzi plnějších rtů, obtáhněte jejich konturu světle zlatým, třpytivým rozjasňovačem. Nejprve ale naneste make-up, až pak konturku a nakonec rtěnku.


7. Jestliže se denně moříte v tělocvičně, abyste rychle a radikálně zhubla, v obličeji začnete působit ztrhaně. Když totiž ztratíte naráz příliš moc kil, zmizí vám i hmota v tvářích a víc vyniknou vrásky. Ke zdraví i kráse cvičení potřebujete, ale jen když je ho s mírou.8. Proteiny obsažené v přírodním bílém jogurtu s živými kulturami dokážou zjemnit vysušenou hřívu. Stačí ho nanést místo masky na umyté kadeře.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:26