V době moderních technologií by byl hřích nestáhnout si aplikaci, která vám může pomáhat s hubnutím.

Kalorické tabulky


Každý den si můžete vést evidenci energetického příjmu a výdeje. Aplikace vám vypočítá doporučené energetické bilance v kaloriích nebo v kilojoulech. Kalorické tabulky pravidelně aktualizuje databázi energetických hodnot potravin dostupných v ČR a SR. Potraviny můžete ukládat i pomocí skenování čárového kódu na obalu.

NutriAtlas


Kromě klasické databáze potravin s počtem kilojoulů vám nabídne i seznam „éček“. Kdo by si pamatoval, co které E znamená? Tato aplikace vám pomůže se v nich orientovat.

Mohlo by vás zajímat: 3 osvědčené cviky na zpevnění břicha

Noom Coach


Promění váš telefon v trenéra na hubnutí. Aplikace má programy, které vytvářeli odborníci na zdravý životní styl. S appkou si nastavíte svůj plán a každý den můžete kontrolovat své výsledky.

Fitocracy


Cílem této aplikace je udělat ze cvičení zábavu. Je to vlastně taková hra, za splněné „úkoly“ získáváte body a můžete postoupit do další úrovně.

Nike+ Training club


Na tvorbě této aplikace se podíleli nejlepší trenéři světa. Najdete zde spoustu efektivních tréninkových plánů, rady a také motivaci. Z nabídky si vybere začátečník i profi sportovec.

  17:00,  aktualizováno  26. března 2019 9:20