V létě si naše pokožka žádá nejen dostatečnou ochranu před sluncem, ale i šetrnou péči po slunění. Pokožka namáhaná sluncem potřebuje zvláčnit, vyživit a zklidnit. Poradíme, jak na to!

Léto je tady a my s chutí nastavujeme své tělo slunečním paprskům. Slunce má mnoho blahodárných účinků na naše tělo. Je však potřeba počítat s tím, že po slunění je nutné pokožku šetrně ošetřit.

Na ošetření po slunění je ideální tělový Pečující olej frei öl®. Tento lékárenský tělový olej dokáže nejen spolehlivě zmenšit strie a zahladit jizvy, ale navíc dokonale zvláční a vyživí pokožku namáhanou sluncem. Olej obsahuje i cenné výtažky z aloe vera, které spolehlivě vyhladí estetické nedostatky a zároveň pokožku zklidní po slunění i sjednotí tón pokožky, narušený nežádoucí pigmentací.

 Naprosto bez problémů si Frei öl dokáže poradit i s jizvami. Stačí, když ho budete pravidelně používat dvakrát denně po dobu nejméně 12 týdnů, a po jizvě nebudou ani památky.

Dalším problémem, s nímž dokáže Frei öl rázně skoncovat, je hyperpigmentace pleti. Hyperpigmentace neboli zvýšené zabarvení pokožky má několik projevů – jde buď o stařecké skvrny, pigmentové skvrny zvané lengigo, případně o melasma neboli těhotenskou masku, kdy se během těhotenství vytvoří ženě v obličeji, zejména na tvářích, hřbetu nosu, čele a horním rtu, nápadné tmavě zbarvené skvrny.I v případě, kdy toužíte po odstranění nežádoucích důsledků vašeho těhotenství nebo nechtěné památky na dobu, kdy jste prudce zhubla, je nutné používat olej pravidelně dvakrát denně po dobu tří měsíců. Stačí jej ve větším množství nanést na postižené místo a krouživými pohyby vmasírovat do pokožky.  Použití je ale mnohem všestrannější, jak se dozvíte v přiloženém videu:Pečující olej Frei öl se vyznačuje naprosto unikátním složením – obsahuje totiž cenné přírodní oleje:
jojobový olej, který hojí jizvy a vyhlazuje pleť,
levandulový olej, který přispívá k rychlé obměně kožních buněk, tlumí drobné záněty,
slunečnicový olej, který zvláčňuje pokožku,
olej z pšeničných klíčků, který zjemňuje a tonizuje pokožku.

Projevy předčasného stárnutí, včetně vrásek, redukuje obsažený vitamin E, vitamin A zase regeneruje pokožku a zabraňuje jejímu šupinatění a rohovatění. O vyhlazení estetických nedostatků pokožky se zase postará obsažený výtažek z aloe vera.

Pečující olej frei öl® lze zakoupit exkluzivně v lékárnách Dr.Max a na eshopu www.freiol.cz.


  12:16,  aktualizováno  26. března 2019 11:33