Pozdní příchody jsou neuctivé. Ač se nám ženám toleruje akademická “čtvrthodinka”, vždy je lepší být na daném místě v přesný čas. Abyste se už nemusela v koupelně během zkrášlujícího rituálu zdržovat, přinášíme vám chytré rady, jak na krásný zevnějšek snadno a hlavně rychle.

Měla jste těžkou noc, v okolí očí se vytvořily nepěkné kruhy? Pak máte hned několik možností. Skvěle funguje rozjasňující roll-on. Chladivá kulička oční okolí rozzáří, eliminuje výskyt očních vrásek, redukuje otoky a celkově napomáhá unaveným očím. 

Pokud jej nemáte po ruce, vystačíte si s kostkou ledu či studenými sáčky heřmánkového čaje. S kostkou ledu pár minut přejíždějte po problémové partii. Sáčky čaje přiložte na pět minut na oči.  

Po prohýřené noci, kdy druhý den musíte být v kondici, využijte kouzla studené vody. Dejte si ledovou sprchu a chladivý obklad na obličej. Únava, zašedlá pokožka, červené oči budou rázem pryč.

Po prohýřené noci, kdy druhý den musíte být v kondici, využijte kouzla studené vody. Dejte si ledovou sprchu a chladivý obklad na obličej. Únava, zašedlá pokožka, červené oči budou rázem pryč.

Neumyté vlasy zachrání suchý šampon

Pokud pospícháte, nemáte čas si umýt vlasy, mějte vždy v zásobě suchý šampon. Jedná se o perfektního pomocníka. Účesu poskytne rychlé oživení, odstraní nadbytečnou mastnotu a dodá na textuře a objemu. Aplikujte ke kořínkům, prsty promasírujte a následně vyčešte. Rozdíl uvidíte ihned.

Póry minimalizuje podkladová báze

Otevřené póry nejsou nic moc hezkého. Zvláště tehdy, kdy je “zviditelníte” make-upem. Abyste se mohla těšit dokonalé pokožky, používejte podkladové báze na minimalizaci a vyhlazení pórů. Pokožka bude jako sametová, líčení vydrží podstatně déle.

BATISTE PINK PINEAPPLE Suchý šampon, Kupkosmetiku.cz, 105 Kč/ THALGO Kolagenový oční roll-on proti otokům, kruhům a vráskám 25+, Sensualite.cz, 1020 Kč/ Podkladová báze na minimalizaci a vyhlazení pórů, Befit Cosmetics, Sephora, 1120 Kč/ PURITY VISION Růžová voda vhodná k fixaci make-upu, hydrataci pokožky či osvěžení během dne, biooo.cz, 189 Kč/ LABELLO Balzám na rty ORIGINAL, 60 Kč/ Rozjasňující duo v tužce, ideální pro optické zvětšení očí.  douglas.cz, 289 Kč/ Volume Glamour Ultra Curl Black řasenka, Bourjois, fann.cz, 339 Kč/ Sprej na vlasy pro lesk, Wella Professionals Eimi Glam Mist, notino.cz, 247 Kč

Na rty použijete med a cukr

Červená rtěnka je nesmírně sexy. Jenže ne vždy působí tak smyslně. Na vině mohou být suché a rozpraskané rty. Abyste ústa zbavila odumřelých buněk, navíc intenzivně hydratovala, připravte si směs medu a klasického cukru. 

Naneste na rty, jemnými krouživými pohyby masírujte, nechte pár minut působit, poté opláchněte. Jestli vám zbude pár minut, použijte vyživující balzám. Po této rychlé proceduře budou rtíky k zulíbání.

Červená rtěnka si žádá dokonalé rty.

Červená rtěnka si žádá dokonalé rty.

Na svěží dech zkuste bazalku

Přestala vám kreslit černá tužka na oči? Pak ji na pár minut nahřejte nad zapalovačem. Nedávejte však do těsné blízkosti ohně. Nikdy s ní také nekreslete ihned po nahřátí, vyčkejte malou chvilku.

Už tak jdete pozdě, mimo to nemůžete najít žvýkačku. Utrhněte si pár bazalkových, mátových, nebo meduňkových listů a cestou je žvýkejte. Váš dech bude svěží bez nepříjemného zápachu. Skvělé jsou i bylinkové čaje, jež můžete zakoupit a usrkávat cestou na smluvené místo. 

Nezapomínejte, tím nejlepším pomocníkem pro krásnější vzhled je úsměv.

Nezapomínejte, tím nejlepším pomocníkem pro krásnější vzhled je úsměv.

Témata: žvýkačka, Med, Čaj