Na pražském Starém městě jsme pro Vás otevřeli první samostatný THE BROW BAR v České republice.

V našem The Brow baru vám poskytne tu nejlepší dostupnou péči o vaše obočí odborně vyškolený personál. V příjemném, stylovém prostředí si můžete dát schůzku na kávu, sklenku šampaňského nebo prosecca se svojí kamarádkou a zároveň si dopřát úpravu obočí dle nejnovějších trendů. Správně upravené obočí dá výraz celé vaší tváři. Tato úprava se tak stane zároveň příjemným zážitkem.


K ošetření používáme pouze kvalitní produkty nově nabízené italské kosmetické značky KIKO Milano. Tyto produkty si můžete také koupit k domácímu použití. Barvení obočí provádíme třemi druhy barev: Henna Spa, Refecto Cil, Thuya.
Vy si zasloužíte tu nejlepší péči.


Všechen náš personál jsou zároveň vizážisté, kteří vám mohou pomoci „vyšetřit” vaši kosmetickou taštičku. Vybrat produkty, které se pro vás opravdu hodí. Na tuto službu si musíte vymezit 2 až 3 hodiny.


Multifunkční prostor The Brow baru v Týnské ulici č. 21 vám dále nabízí výběr oblečení petersburského oděvního ateliéru FLANNEL. Jedná se o modely, ve kterých budete zcela nepřehlédnutelná a výjimečná.Zastavte na chvilku čas a nechte se hýčkat.


Výsledkem naší péče bude vaše krása.


Více na: www.thebrowbar.cz  12:47,  aktualizováno  25. března 2019 19:14