Na naši výzvu s nabídkou testování vysoce výživného krému pro každodenní péči o pokožku tváře Atoderm Nutritive a Atoderm tyčinky na rty se přihlásilo mnoho z našich čtenářek.

Pečlivě jsme vybírali a balíčky Bioderma k otestování odeslali těmto čtenářkám: Ivana Vinská, Veronika Holečková, Veronika Šlápotová, Pavla Stachová, Karolína Badošková, Ivana Šilhanová, Astrida Peruthová, Vendula Mikulková, Marie Lišková, Kateřina Vlahová.Kdo ochrání vaši pokožku před zimou?


Zima je pro naši pokožku tvrdou zkouškou a zaslouží si speciální péči. Chlad, suchý vzduch, málo světla a vítr naši pokožku oslabují, hlavně na těch nejexponovanějších partiích jako je tvář, rty a ruce. Tepelná regulace je náročná z důvodu střídání tepla a zimy, když přicházíme z venkovního prostředí do interiéru. Rovnováha v pokožce je porušená. Suchý mráz zvyšuje ztrátu vody a snižuje vylučování kožního mazu. Tím se pokožka stává propustnější a křehčí, objevují se příznaky suché kůže jako je začervenání a podráždění. Proto je potřeba pokožku chránit a obnovit její ochrannou vrstvu.


Pečujte o svou pokožku v zimním období a využijte rad expertů ze společnosti BIODERMA. Připravili jsme pro vás sérii odborných a zajímavých článků, kde budeme hovořit nejen o tom jak pečovat o pokožku v zimě, jak pokožka reaguje na chlad a mráz, ale třeba i o stravě v zimním období. Sledujte pravidelně www.bioderma.com a soutěžte s námi o hodnotné ceny na našem Faceboku.Chcete vyhrát výbavu do chladného počasí? Staňte se followerem BIODERMA_CZECH, nafoťte jak vás chrání Atoderm v zimě, označte fotku #skinbodyguard a výhra může být vaše!Atoderm #SKINBODYGUARD ochrání vaše tělo před zimou.Je to v kůži!www.bioderma.com


  8:21,  aktualizováno  25. března 2019 21:04