Vybrané čtenářky, které se přihlásily jako zájemkyně o testování, ověřovaly účinky nové řady francouzské přírodní kosmetiky L’Occitane. Co na tuto novinku říkají?

Udržujte pleť svěží a hydratovanou s kolekcí Aqua Reotier. Složení obohacené o vodu z pramene Réotier v Provenci, která je bohatá na kalcium, uhasí žízeň vaší pleti, hydratuje ji a odhaluje její přirozenou krásu.

Účinky této nové řady francouzské přírodní kosmetiky L’OCCITANE měly za úkol ověřit vybrané čtenářky, které se přihlásily jako zájemkyně o testování.

Hydratuje, a to celý den!


97 % testujících souhlasí s tvrzením, že po několika dnech používání řady Aqua Reotier byla jejich pleť hydratovaná, hebká a zářivá.

97 % testujících potvrzuje, že po ošetření pleti řadou Aqua Reotier byla jejich pleť hydratovaná po celý den.

97 % testujících by ji doporučilo kamarádce.

90 % testujících by ji koupilo znovu.

Ohlasy čtenářek:


„Velmi dobré, tato řada skvěle hydratuje, pleť je krásně hebká a vyživená.“

„Krém i gel se dobře vstřebávají, na pleti nezůstává lepivý pocit, make-up se na ni dobře nanáší. Oblíbila jsem si hlavně esenci ve formě lehkého gelu, který je na pleti moc příjemný. Odličovací gel dobře pění, pokožku nedráždí a není po umytí vysušená.“

„Moje pocity jsou naprosto perfektní a jsem velice spokojená, moje pokožka je totiž opravdu celkem dost suchá a díky této řadě jsem měla nejen úžasně vyčištěnou pleť, ale zamilovala jsem si lehoučké složení gelu i krému a jejich nádhernou vůni!“

  14:23,  aktualizováno  26. března 2019 11:36