Jinými slovy „tenisková elegance“ par excellence! V novince značky ECCO můžete směle vyrazit i na pracovní schůzku.

S teniskami je to někdy složité – jsou trendy, stylové a pohodlné, a tak bychom je všechny nejraději kombinovali téměř s každým outfitem. Pracovní povinnosti jsou ale často nepřítelem pohodlí a vyžadují střízlivější oděv.

ALE! Díky nové kolekci ECCO SCINAPSE se počet situací, kdy je nutné nechat oblíbené tenisky v útrobách botníku, rapidně snížil. Na českém trhu jsou tento podzim k dostání tenisky tak designově čisté a vkusné, že jimi můžete bez obav doladit (a zároveň ozvláštnit!) i svůj office look. Čeká vás schůzka s klientem? Není problém, protože model v nude odstínu krásně doladí i velmi decentní oděv. Budete si užívat méně formální den a máte náladu na výraznější barvu? Co zkusit zajímavou sytě červenou? Zkombinujte tyto tenisky s outfitem laděným do jednoho neutrálního odstínu a všechny kolegyně po vás budou pokukovat s obdivem… nebo závistí. ;)



Nevtíravý minimalistický design obuvi ECCO SCINAPSE nadchne opravdu každou městskou dámu s vytříbeným vkusem. Nesmíme ale opomenout ani precizní zpracování a bezkonkurenční pohodlí, které si můžete vychutnávat díky dynamické podešvi tlumící nárazy. Zvýšená flexibilita a stabilitu jsou dalším velkým plusem, které oceníte především ve dnech, kdy vás čeká plno pochůzek a budete trávit dlouhé hodiny pobíháním po městě.



Nadchly vás nové ECCO SCINAPSE tak, jako nás? Zapojte se do soutěže na ecco.jenprozeny.cz a vyhrajte obutí na celý rok od značky ECCO!

  12:34,  aktualizováno  25. března 2019 16:29