S Footshopem vám poradíme jak na to!

Již dávno neplatí, že tenisky jsou obuví jenom na letní dny, díky nepromokavým materiálům, kvalitní úpravě jsou vhodné i do dnů, kdy více prší než svítí sluníčko. Že nevíte, které z toho množství vlastně vybrat? Spojili jsme se s odborníky v obchodě Footshop a vybrali ty nejvhodnější .

www.footshop.cz

NIKE W AIR MAX JEWELL SE


3 290 Kč (PRODÁVÁ FOOTSHOP, FOOTSHOP.CZ)

Proč je ve Footshopu doporučují? Stačí impregnovat a i na podzim můžete nosit jarní barvy. Tato nová silueta od Nike vám udělá dobrou náladu i za pochmurného počasí!


PUMA BASKET PLATFORM MID UP WN'S


3 490 Kč (prodává Footshop, footshop.cz)

Proč je ve Footshopu doporučují? Pokud vám něco maminka opakovala stále dokola, tak to, že hlava a nohy mají být v teple. Díky těmto Pumám bude mít radost nejenom ona. Vyvýšená platforma i zakončení tenisky je ideální do každého počasí!


REEBOK CLASSIC LEATHER ARCTIC


2 690 Kč (PRODÁVÁ FOOTSHOP, FOOTSHOP.CZ)

Proč je ve Footshopu doporučují? Tyto tenisky jsou takovým "hygge" (skandinávský výraz pro útulno) pro vaše chodidla! Zateplené zevnitř „kožešinkou“, kvůli které ale rozhodně netrpěla žádná zvířátka.


PUMA FENTY THE TRAINER HI


5 190 Kč (PRODÁVÁ FOOTSHOP, FOOTSHOP.CZ)

Proč je ve Footshopu doporučují? Pokud je někdo dobrý příklad pro každou emancipovanou ženu, tak je to zpěvačka Rihanna. No a pokud máte Rihannu rádi, to více vás musí těšit její kolaborace s německou firmou Puma. Už několikátou sezonu tak spolu udávají trendy. Tyto tenisky patří mezi neokoukané kousky!


REEBOK CLASSIC LEATHER MELTED METAL


2 440 KČ (PRODÁVÁ FOOTSHOP, FOOTSHOP.CZ)

Proč je ve Footshopu doporučují? Je venku šero a hnusně? Díky těmto Reebokům budete nepřehlédnutelná. A to se při pospíchání do práce za hustého provozu hodí!


NIKE W ROSHE TWO SI


2 290 Kč (PRODÁVÁ FOOTSHOP, FOOTSHOP.CZ)

Proč je ve Footshopu doporučují? Červená je bezpochyby trendem letošního podzimu. Od doplňků přes kabátky, bundy až po ...tenisky!

  7:02,  aktualizováno  25. března 2019 16:50