Učiňte ze své pusy sexy magnet, kterému muži neodolají. Poradíme vám několik vyzkoušených triků.

Krásně tvarované plné rty. Touží po nich každá žena. Jsou totiž symbolem sex-appealu a plodnosti. Jejich výhodu pochopily i hollywoodské hvězdy Angelina Jolie, Kate Bosworth nebo Penélope Cruz, které je pyšně nosí. Plné rty jsou spouštěčem erotické touhy mužů. Herečky si tak zajišťují více fanoušků i lepší pracovní nabídky. Celebrity s pusou jako malina jsou obsazovány do rolí milovnic, královen nebo osudových žen.


Pokud i vy chcete slavit úspěchy u druhého pohlaví, není nic jednoduššího než si pořídit plnější pusu. Nadělila vám příroda malé nebo tenké rty? Nevadí. Poradíme vám, jak si je za pomocí několika triků zvětšíte.


Jak postupovat, když máte příliš tenké rty: Obkreslete pusu béžovou konturovací tužkou. Obrysy pak rozetřete vatovou tyčinkou do ztracena. Pak použijte konturovací tužku v barvě rtěnky a na závěr ústa vyplňte rtěnkou či leskem. Dejte přednost světlejším tónům růžové či broskvové. Dopřejte si hodně třpytek a lesku.


Máte horní ret užší než spodní? Obtáhněte obrys spodního rtu korektorem. Až budete ústa zdobit leskem, horní okraj pusy mírně přetáhněte. Slušet vám budou pastelové lesky a perleťové rtěnky. Vlastníte plné rty? Ještě než je začnete líčit, vyživte je balzámem. Pak je obtáhněte z vnitřní strany konturovací tužkou. Ozdobit je můžete bezbarvým leskem nebo matnou rtěnkou.


  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:41