SILAN – vůně, kterou si zamilujete.

Silan představuje nové inovativní složení svých aviváží, které dodávají prádlu neodolatelnou měkkost a ­jedinečnou vůni až na ­140 dní *. Unikátní parfémové kapsle Silan duo-caps jsou aktivovány při každém pohybu a ­uvolňují tak ještě více vůně i ­během nošení. Užijte si svěží pocit právě vypraného prádla, který trvá a trvá!

Po náročném dni není nic lepšího než uléhat do hedvábného povlečení vypraného s aviváží Silan Aromatherapy s vůní Magic Magnolia. Složení Aromatherapy je obohaceno o vzácný relaxační olej copaiba pocházející z amazonských pralesů. Olej má blahodárné zklidňující účinky. Po výborné večeři s přáteli nebo knižním dobrodružství ve vašem oblíbeném křesle vám Magic Magnolia vždy pomůže navodit příjemnou atmosféru.

Externí obrázek

Kromě samotného složení se mění i­ design obalu, který je nyní vyroben ze 100 %** recyklovaného plastu a ­snadno se následně recykluje. Všechny aviváže Silan jsou tedy mnohem šetrnější k přírodě.

Externí obrázek

SOUTĚŽ

Zasoutěžte si o 2 víkendové wellness pobyty plné odpočinku v resortu Svatá Kateřina. Dále potom o 1 snídaňový set a 1 difuzér, které vám zpříjemní každý den. Soutěže budou probíhat na našem instagramovém profilu Žena a život a Cosmopolitan.

Více na silansvezest.jenprozeny.cz

Externí obrázek

*při uložení v­ šatníku

**velikosti 2,7L a 2,775L jsou vyrobeny z 50 % recyklovaného plastu

  14:00
Témata: vůně, plast, Aviváž