Která z nás by nechtěla mít pěknou, svěží a stále mladistvou pleť navěky? Jenže příroda to chtěla jinak. Snad proto, že kdybychom byly stále dokonalé, zachvátila by nás nuda a naše tvář by neměla co vyprávět. Její proměnlivost zráním možná ztrácí dívčí pel, zároveň však získává nezaměnitelný půvab ženy, která už ví, co od života chce.

Žena by měla svou pleť vnímat jako psycholog – porozumět jí, vycítit její potřeby a být jí nápomocná, když strádá, žízní, je přecitlivělá nebo zraje. Udělejte si na ni dvakrát denně čas a poskytněte jí terapii, kterou si zaslouží.

Jak uhasit žízeň

Když pleti chybí voda, zůstává křehká, vysušená a náchylná k tvorbě vrásek. V tomto případě nepomohou hutné krémy, nýbrž lehké emulze s osvěžující gelovou texturou. Zkuste hydratační pleťovou péči Hydra Genius od L’Oréal Paris, obsahující extrakt z aloe vera a kyselinu hyaluronovou. Obě tyto složky pleť zklidní, zpevní její strukturu a dodají jí vláhu na celý den. Po nanesení je tvář ihned připravená k líčení. Hydra Genius je dostupný ve třech variantách pro všechny typy pleti.

Externí obrázek

Jak zaplašit vrásky

Vrásky ke stárnutí samozřejmě patří, ale nemusíte je vítat s otevřenou náručí. Vyplatí se s nimi uzavřít dohodu, že pokud se o pleť budete dobře starat, budou se držet zpátky. V péči vám může být nápomocná kosmetická řada Age Specialist L’Oréal Paris. S přibývajícími léty se potřeby pleti mění, proto v této řadě najdete denní a noční krémy, vyvinuté speciálně pro věk 35+, 45+, 55+ a 65+. Poradí si nejen s prvními známkami stárnutí, ale i s hlubšími vráskami i nedokonalostmi pleti, které k pokročilému věku patří. Všechny produkty poskytnou vaší tváři přesně takovou péči, jakou v daný čas potřebuje. Pleť díky krémům Age Specialist dokáže zvolnit tempo a zrát pomalu a s grácií.

Externí obrázek

Jak být krásná i bez laseru

Kvůli vráskám hned nemusíte navštěvovat plastického chirurga. Mnohem lepší je zkusit neinvazivní péči v podobě séra proti stárnutí Revitalift Laser Renew od L’Oréal Paris. Obsahuje unikátní technologii Pro-Xylane, stimulující obnovu kůže, redukuje mimické vrásky a póry, vyhlazuje kontury obličeje a navrací pleti hutnost. Kyselina hyaluronová jí navíc dodá kompletní hydrataci. Místo laserového ošetření můžete sáhnout také po denním a nočním krému L’Oréal Paris Revitalift Laser X3. Oba krémy mají podobné účinky jako sérum a vzájemně se doplňují. Všechny tři produkty jsou určené pro ženy od 40 let.

Externí obrázek

  12:58
Témata: příroda