Tyto potraviny zařaďte do jídelníčku a hledejte v kosmetických produktech. Krásné a zdravé vlasy na sebe nenechají dlouho čekat.


Superovoce


Superovoce a superpotraviny by měly tvořit běžnou součást našeho jídelníčku, jsou totiž účinnější než řada výživových doplňků z lékárny. Jejich síla tkví v tom, že jsou v nich namixované nejen vitaminy či minerály, ale také látky, které pomáhají lidskému tělu vše užitečné dobře vstřebat. 


Od velmi suchých, přes poničené barvením, slabé, suché, lámavé či jinak poškozené vlasy, přináší Fructis speciálně vyvinutou formuli bez obsahu parabenů, která se zaměřuje přesně na daný vlasový problém a napomáhá jeho efektivnímu řešení, a to díky látkám obsaženým právě v superovoci.Najděte si i vy svůj Fructis a vyzkoušejte sílu superovoce.Pro vlasy poškozené s roztřepenými konečky


Nové složení Fructis Goodbye Damage obsahuje výtažky z oleje amla pro obnovu povrchu vlasu a vyplnění trhlinek způsobených vnějšími agresivními vlivy. Vlasy jsou pak hedvábné, zářivé a vypadají zdravěji.
Pro vlasy suché a bez lesku


Nové složení Fructis Oil Repair 3 spojuje výhody tří olejových složek – avokádového a olivového oleje a bambuckého másla. Vlasy jsou pak regenerované a lesklé, zároveň pružnější.
Pro vlasy suché a nezkrotné


Oil Repair Intense obsahuje bambucké máslo a tři vyživující oleje. Vlasy jsou pak poddajnější, hebčí a zářivé až ke konečkům.
Pro vlasy jemné a bez objemu


Důležitou složkou řady Densify je granátové jablko, které v kombinaci s dalšími ingrediencemi podporuje hustotu vlasů.
Pro vlasy slabé s tendencí vypadávat


Grow Strong je založený na výtažku z jablka pro obnovu síly a hmoty vlasů.
Pro vlasy barvené a zesvětlené.


Color Resist obsahuje acai berry pro dokonalé vyživení vlasů a podporu zářivosti barvy či zesvětlení.
Pro rychle se mastící vlasy


Pure Fresh posiluje a díky okurkovému extraktu očišťuje pokožku hlavy i samotné vlasy.
Pro vlasy bez lesku a špatně se rozčesávající


Strong & Shiny 2v1 spojuje výtažek z grepu a vitaminy B3 a B6 pro posilnění a zpevnění vlasového vlákna od kořínků.
Pro vlasy s lupy


Anti-Dandruff a Mint Detox jsou řady zaměřené na vlasy s lupy. Obsahují zelený čaj a extrakt z máty pro posílení a očištění vlasů a pokožky hlavy a také pro účinný boj s lupy.Najděte si i vy svůj Fructis a vyzkoušejte sílu superovoce.  9:27,  aktualizováno  25. března 2019 17:52