Naplňte vaše smysly pro jaro/léto a nechte Superdry aby vás přivedlo na cestu, kde limity jsou neomezené a každý den je naplněn nekonečnými možnostmi. Barevná, živá a nakažlivá kampaň Superdry SS19 vás donutí k tomu, abyste se dostali ven a vytěžili každou letní sekundu.

Kreativní a vizuální kampaň přináší do života „Summer or Nothing“, motto, které platí po celou sezónu. Přes horký letní bazén, surfování, skákání na skále až po skateboarding, kampaň je nabitá nepřetržitou aktivitou a pohybem, škádlení potenciálu tohoto léta. Plážové míče nafouknuty až do obřích rozměrů a zmrzliny tak velké, že je to až k nepochopení. Superdry vás burcuje a jasně připomíná, že se musíte dostat ven, celým svým já.

Externí obrázek

Kampaň Superdry SS19 ožívá díky krátkému filmu režírovaným duem z L.A, Radical Friend a je podpořena výběrem fotografií od fotografa, James Pearson-Howes. Oba jejich výrazné styly mají dopad na zcela unikátní, odvážnou a kreativní sezónou Superdry kolekce. Představujeme svěží a inovativní produktový mix obohacený o kreativitu. Pánské a dámské oblečení značky Superdry s kreativními vlivy zachycuje energický a hravý duch léta s řadou trendových a moderních stylů.

Externí obrázek

Tato sezóna je velká, jdi do toho po hlavě. Bez ohledu na to, co si ostatní myslí.

Najdete nás zde:

Superdry, Centrum Chodov, Praha

Superdry, NC Palladium, Praha

Superdry, Centrum Černý Most, Praha

Superdry, Centrum Aupark, Hradec Králové

Superdry, Centrum Olympia, Brno

Nebo navštivte naše stránky: mystyleco.cz

#SummerOrNothing

  16:00