Stylista Dušan Chrástek (31) má období, kdy si za jediný měsíc vydělá tolik, co ostatní lidé za rok. Jeho klienty jsou nejen osobnosti showbyznysu, ale nově také nejbohatší podnikatelé Česka. Jak se mu v takové společnosti žije?

? Dušane, strašně dlouho jsem tě neviděla. Kam ses ztratil?

Naučil jsem se odpočívat. Byl jsem na Floridě, relaxoval jsem v jednom hotelu a bylo to skvělý neslyšet vyzvánět mobilní telefon, protože jsem ho vypnul.? Na kolik peněz vyjde desetidenní pobyt na Floridě?

Bydleli jsme v krásném hotelu na Palm Beach, bylo to strašně fajn a cena se pohybovala v několika desítkách tisíc.? Předpokládám, že jsi tam byl s přítelem hasičem. Ale zajímá mě jiná věc. V showbyznysu se pohybuješ léta, už jsi měl poměr s někým slavným?

Nikdy. Já si na to nepotrpím a neláká mě to. Mám rád své soukromí a to bych zřejmě po boku prominenta ztratil.? Spolupracoval jsi s většinou známých modelek, zpěváků a herců. S kým se ti dělalo nejlíp?

Co se týče pokory, tak zbožňuju Karla Gotta. Ten opravdu ví, co znamená pohybovat se v showbyznysu. Nejen v českém, ale i světovém. No a pak mám srdcovky. S Terkou Kerndlovou rád spolupracuju, protože má absolutní vztah k módě a já potřebuju u svého klienta cítit, že si to užívá. Stejné to mám i se svou skoro sestrou Katkou Mátlovou. Tam je znát to souznění duší.? Co říkáš trendu posledních let, že může být stylista takřka každý?

Co na to mám říct. Je to spíš negativní reklama nás image makerů. Všichni chtějí dělat styling, ale to je dar od boha a ten nemá každý. Nespočívá to jen v tom, nosit někomu tašky.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:35