Čeká vás důležité setkání s klientem, na kterém potřebujete udělat nejlepší dojem a tápete, jaký účes zvolit? Máme pro vás tip od přední české kadeřnice.

Především myslete na to, že musíte vypadat reprezentativně, jenže ne svázaně. Takže slavnostní účes a oblečení ano, ovšem ponechte si svoji dávku ženskosti! Inspiraci vám přináší Anna Pavlicová, top stylistka Salonu Petry Měchurové, která se postarala o vlasovou proměnu herečky a blogerky Bereniky Kohoutové.


Dokonalý účes začíná správně zvolenou péčí. Pro Bereniku vybrala kadeřnice Anna řadu VITAMINO COLOR pro barvené vlasy od L’Oréal Professionnel.Vlasy nad čelem Anna sčesala na stranu a přichytila do drdolu.Pro uhlazení postranních pramenů použila vlasová expertka voskovou tyčinku GLOW STICK, novinku od L’Oréal Professionnel. Vlasy nejen zkrotí, ale zároveň jim dodá perfektní lesk, aniž je zanechá mastné.Aby slavnostní účes vydržel celý večer, sáhla Anna po laku na vlasy Infinium od L’Oréal Professionnel a účes zafixovala.Zaujaly vás produkty použité na vytvoření tohoto elegantního a zároveň šik účesu? Právě teď o ně můžete soutěžit na partytime.jenprozeny.cz.

  9:33,  aktualizováno  25. března 2019 16:55