Doba, kdy štrasové šperky, náušnice s velkým množstvím kamínků byly doménou velkolepých společenských událostí, je dávno pryč. V současnosti se výrazné blyštivé doplňky doporučuje nosit i během všedních dní. A my tomuto trendu tleskáme. Jestli totiž něco dodá modelu jedinečný punc, pak to jsou právě tyto zářivé skvosty.

Štras perfektně podtrhne každý večerní oděv, to všichni víme, ale velmi působivě vypadá také v kombinaci s džínsy. Ano, právě s “fádními” oděvy si blýskavé šperky skvěle notují. Důvod je prostý. Jinak nudné kreaci dodá originální módní šmrnc. Podtrhne ležérní klasiku, kde prim hrají kalhoty a basic top, stejně jako kancelářský model. Uznávaní stylisté se shodují na jednom, noste štrasové šperky ke všemu, například i k divokým bohémským motivům.

Z kolekce: Reserved

Štrasové náušnice jsou natolik výstřední, že už další doplňky nejsou potřeba. Je třeba se mít na pozoru, abyste to se šperky nepřehnala a nevypadala jako holka nabízející prodlouženou jízdu na kačerech. Pokud byste i tak chtěla model ještě něčím doplnit, připnout si můžete jednoduchý černý choker, navrstvit náramky, nebo sáhnout po velkých prstenech.

2990 Kč

Jaké náušnice vám budou slušet?

Kulatým tvářičkám lichotí kratší i delší visací náušnice. Opticky prodlužují. Pro oválný tvar se stanou vhodné šperky s geometrickými liniemi. Kulaté doplňky potlačí tvrdost hranatého obličeje. Ženy s kratšími vlasy, či vyčesanými drdoly by vždy měly sáhnout po maximálně výrazných náušnicích. Stanou se pomyslnou korunou outfitu.

499 Kč