Inspirujte se zpěvačkou Darou Rolins a začněte s cvičením co nejříve! Odměnou vám bude dokonalé tělo!

Pevné partie, radost z hezké postavy a přitažlivý vzhled. Mnohé ženy si přejí, aby se ve svém těle cítily dobře a byly v dokonalé kondici. V rámci novoročních předsevzetí si téměř každí žena dává cíle, které směřují k lepší postavě, zdravějšímu životnímu stylu či k času strávenému více se svojí rodinou. Jak dosáhnout absolutní spokojenosti a mít tělo bohyně jsme se zeptali populární a inspirativní zpěvačky Dary Rolins, která skvěle vypadá a má své osvědčené triky. Jak ale sama přiznává, nic není zadarmo.Známá zpěvačka Dara Rolins miluje pohyb a je to na ní i vidět - výborně vypadá. Mnoho žen se jí stále ptá, co dělá pro svou postavu a svěží a sexy vzhled. Prozradíme vám její tajné tipy a triky a vy se jimi můžete inspirovat. Plavková sezóna se blíží a až se vás léto zeptá, co jste dělali v zimě, stačí říct - řídily jsme se radami Dary Rolins!

Jak tedy na to?


„Vždy po svátcích, než si vše opět sedne do svých zaběhlých kolejí, začnu své tělo mírně a s rozumem ohýbat. Důležité je nepřepálit start. Začněte u jídla a bez milosti vyházejte z lednice, špajzů, a ze stolů vše, co vám připomíná zimu,“ říká Dara.
Doporučuje také pobýt každý den na čerstvém vzduchu a svižnou chůzi. „Dýchejte zhluboka a nosem. Minimálně dvacet minut,“ doplňuje.

Hezký zadek a pevné bříško


Každá partie si zaslouží své cviky a speciální pozornost. Stejně tak tomu je v případě hýždí a bříška. Jak tedy tyto části těla vylepšit? „Dřepujte s výskokem. Nemusíte jich udělat padesát najednou. Rozložte si to klidně na několik etap. Každé tělo má jiné možnosti i limity.

Velice efektivním cvikem jsou klasické nůžky. Lehněte si na záda, zvedněte hlavu z podložky a střídavě kmitejte nohama. Nohy během cvičení nepokládejte na zem,“ říká Dara.

Neocenitelná je podle ní také pozice prkna. Je to poloviční klik, kdy jste na předloktí a musíte vydržet alespoň 20 sekund. Postupně si dobu v pozici prodlužujte. „To dáte! Je to snadné a věřte, vaše tělo krásně nakopnete. Odvděčí se vám.“

https://youtu.be/Obii51lpdcQ

Pomozte si k dokonalým křivkám


Pokud si chcete ke svému snažení přibrat také nějaké pomocníky, abyste v tom nebyli úplně sami, pak vyzkoušejte novinku - přípravky značky Avon Works. V boji proti celulitidě byste mohli obstát s novým sérem inspirovaným mezoterapií CELLU BREAK 5D. Na strie je zase velice účinné sérum STRETCH MARK inspirované laserovými procedurami. Spalování tuků a redukci celulitidy si vezme na starosti chladivý a zeštíhlující gel COOLING TONE , který funguje podobně jako kryoterapie. A velmi příjemná pro vás může být i masáž zeštíhlovací pomůckou na baterky. Funguje podobně jako lymfatická drenáž a znásobí tak během krátké chvíle účinky nejen všech přípravků, ale také cviků. Teď už jen stačí začít. A těšit se na výsledek. 

  11:11,  aktualizováno  26. března 2019 10:19