Užijte si nové trendy líčení rtů v parfumeriích SEPHORA, které slaví v letošním roce 15 let v České republice! Pod vedením nejlepších Make-Up Artistů si zde vyzkoušíte různé typy líčení rtů podle posledních trendů a doporučí vám přípravky přesně pro vás na míru!

Lenka Křivková je nominovaná svou sestrou na Ženu roku v kategorii Friends. Se společností SEPHORA vyzkoušela nové trendy v líčení rtů. National Make-Up Artistka Adéla Bartáková pro ni vybrala svěží a šťavnaté líčení rtů, s kterým okouzlíte při každé příležitosti.Na rty nejprve použijte medový peeling Sephora Collection (4), který odstraní odumřelé buňky. Pak aplikujte hydratační balzám Sephora Collection (3), ten rty zjemní a vyhladí.

Klíčovým produktem je lesk na rty Kiss Me Gloss (5). Můžete ho použít samostatně a nebo ho kombinovat s jinými produkty – fantazii se meze nekladou.

Na Lence je použitý v kombinaci s tekutou matnou rtěnkou Wonderful Cushion (2) v odstínu Wonderful Magenta O3 a Jumbo rtěnkou Sephora Collection (1) v podobném odstínu Fast Fuchsia. Na závěr je aplikován lesk Kiss Me Gloss (5) v odstínu 03 Candy desire.

Více o produktech najdete na www.sephora.czNahlédněte do zákulisí focení s nominovanou Ženou roku Lenkou Křivkovou.