Považuje se ,,chození na ostro" za odvahu nebo vulgarismus? Vážně někoho může v dnešním světě pohoršovat žena, která nemá pod šaty podprsenku? V létě? V tropických vedrech? A to jako vážně? A proč ne!

Jsme demokratická země, a tak má každý právo na to, co nosí, každý má právo na svůj styl. Někdo dokonce spodní prádlo nenosí kvůli zdravotním problémům. Samozřejmě, nosit by se mělo, z hygienických důvodů. Ale věřte nebo ne, existuje spousta žen a mužů, kteří se tím absolutně netrápí a spodní prádlo prostě nenosí. Před hygienou je jim zkrátka přednější pohodlí.

Mnoho žen se vždy těší na léto, až bude moci „zapomínat“ ten občas zbytečný kus látky. Ale je mnoho situací, kdy se zase chození bez spodního prádla prostě nehodí. Třeba na důležité pracovní poradě je hraní si na Sharon Stone trošku přes čáru. Nebo na pískovišti, kde pobíhají děti, které neustále chtějí, abyste si přidřepla k nim? Navíc ten písek všude? To by byl nesmysl.

Nebo na pracovním pohovoru, kde bude zapnutá klimatizace. Víte přeci, co se vám může stát, když je vám maličko zima a nemáte podprsenku.

A tak pro vás máme skvělý tip. Spodní prádlo Calvin Klein, které je vyrobené z takového materiálu, že ho na sobě prakticky necítíte. Některé kousky podprsenek a kalhotek jsou dokonce bezešvé. Vybrat si můžete z obrovského množství materiálů, střihů a barev. Značka Calvin Klein zkrátka myslí na všechno.To platí i pro běžné situace a nošení. Máte snad chuť na dámské šaty Desigual na ostro? Zkuste to, to není problém. A nebo prostě oblékněte spodní prádlo Calvin Klein a uvidíte, že budete mít stejný pocit, jako byste měly na sobě pouze šaty. A pokud máte pocit, že se značky kombinovat nemají. Zapomeňte na to! Desigual můžete kombinovat s jakoukoliv jinou značkou. A když se pak doma nebo třeba po rande svlečete, pořád máte krásný a přitažlivý outfit, za který vás bude vaše drahá polovička minimálně obdarovávat úsměvem.Spodní prádlo noste dle svého uvážení. Nepřehánějte to s jeho nenošením, protože přecijen dáma byla stále měla být dáma. Ale zase se nebojte občas vyrazit bez něj. Může to být takové vaše malé, ale sexy tajemství. A věřte, že když to pak pošeptáte kterémukoliv muži, tak se rozpustí. Ověřeno, ozkoušeno.

  16:29,  aktualizováno  26. března 2019 12:04