Navštivte aussie.jenprozeny.cz a zapojte se do druhého kola soutěže o 3 vouchery na Indoor skydiving! A co proto musíte udělat? Stačí odpovědět na soutěžní otázku:


„Nebýt ničím limitováni, co byste podnikli?”


3 nejzajímavější odpovědi vyhrávají!


A co pro blogerku Angelu z blogu www.angellovely-things.blogspot.cz znamená život BEZ LIMITU?


„Téma koláže, kterou jsem dostala zadanou, je BEZ LIMITU. Což na mě docela sedí, protože se přiznám, že jsem člověk, který se strašně nerad v něčem omezuje a může se to týkat opravdu čehokoliv. Možná jsem v tomhle trochu rozmarná, ale omezení není prostě nic pro mne! :) Já jsem tedy vybrala hned několik fotek, které si troufám tvrdit, že charakterizují mé BEZ LIMITU!! První věc, kterou si neodpustím v 99% v roce jsou ROZPUŠTĚNÉ VLASY. Miluji dlouhé, rozpuštěné vlasy a navíc mi stažené vlasy vůbec nesluší. Nemám na to obličej. S rozpuštěnými vlasy jsem to prostě já, tak se cítím úplně nejlépe. :) Další věc, kterou nosím naprosto bez limitu ať už do školy, na nákupy nebo jen tak do města je VÝRAZNÁ RTĚNKA a nejlépe samozřejmě ta nejvíc zářivě růžová. Opět v tomhle případě jsem prostě já :)))...”


Kompletní článek naleznete na blogu


Pokud vás láká testování, zapojte se do druhého kola, ve kterém hledáme 100 z vás tentokrát na vyzkoušení stylingové řady AUSSIE MIRACLE.


Více o soutěži na aussie.jenprozeny.cz  12:37,  aktualizováno  25. března 2019 19:08